Tiek uzsākti MARATONA KLUBA oficiālie treniņi līdz 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka pusmaratonam 

Drukāt
02.05.2012 18:08

Strauji tuvojas 16. jūnijs un 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratons, lai pienācīgi tam sagatavotos, ikviens skriešanas sporta cienītājs tiek aicināts uz kopīgajiem treniņiem. Tiem, kuri uz skriešanu ir uz "jūs", bet kaut kā un kaut kad ir jāsāk, tad ar 5. Maiju Ventspilī, Reņķa dārzā, tiks oficiāli dots starts treniņiem, kuri grib sākt skriet un piedalīties 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā, un uz to aicināts ikviens sporta interesents, veselīga dzīvesveida entuziasts un ģimenes ar bērniem. Tātad katru sestdienu no 5.maija līdz 9.jūnijam uz koptreniņiem aicina un visus treniņa dalībniekus sagaidīs Maratona kluba treneris un viens no labākajiem Latvijas skrējējiem Aigars Matisons, kurš vadīs koptreniņus, sniegs vērtīgas konsultācijas par skriešanas tehniku, slodzēm, veselīgu sportošanu. Tā ir iespēja ikvienam skriet gribētājam satikties, komunicēt un iedvesmot vienam otru. Treniņos pulcēsies gan Maratona kluba dalībnieki ar ilgstošu skriešanas pieredzi, gan visi tie, kas savu skriešanas karjeru tikai uzsāk. Sagatavošanās treniņos dalība ir bez maksas un iepriekšēja reģistrēšanās treniņu skrējieniem nav nepieciešama.

Treniņi notiks:

5.maijā plkst.12:00 pie Reņķa dārza
12.maijā plkst. 11:00 Enkuru parkā pie bānīša pieturas "Pludmale". Ventspilī notiks Tautas skrējiens „Noskrien Bānīti”, tāpēc tiksimies Enkuru parkā pie bānīša pieturas, kur koptreniņu vadīs Aigars Matisons, lai plkst.12.00 izmēģinātu savus spēkus un veiktu distanci 2,4 km garumā.
19.maijā plkst.12:00 pie Reņķa dārza.
26.maijā plkst.11:00 Staldzenē pie Būšnieku ezera. Staldzenē pie Būšnieku ezera plkst. 12:00 tiks dots starts skrējienam apkārt Būšnieku ezeram, lai veiktu distanci 7,5 km.
2.jūnijā plkst.11:00 pie Ventspils pludmalē.
9.jūnijā plkst.12:00 pie Reņķa dārza, pēdējais simboliskais sagatavošanās treniņš pirms 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratona, kopā ar vienu no pusmaratona atbalstītājiem Nike.

Atgādinām, ka "lielie" treniņi notiek katru svētdienu (izņemot 20.maijā, kad skriesim Rīgā) plkst. 11.00, sākums Reņķa dārza lielā autostāvieta.

Koptreniņu mērķis ir palīdzēt izprast skriešanu un 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratona sacensību dalībniekiem veikt pēdējos sagatavošanās darbus pirms gaidāmā starta, tāpēc treniņa metodika un slodze būs piemērota.

Atgādinām, ka 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratons 16. jūnijā notiek „Skrien Latvija” skriešanas seriāla ietvaros, kas apvieno sešas skaistas Latvijas pilsētas - Rīgu, Ventspili, Liepāju, Kuldīgu, Valmieru un Siguldu.

Iepriekšējā pieteikšanās sacensībām ir līdz 12.jūnijam plkst.10.00. mājas lapā www.pusmaratons.lv

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru