1.ziņa maratonaklubs.lv, vairāk kā gadu atpakaļ - Ventspils Maratona Klubs sāk uzņemt dalībniekus Skrējēju klubā! 

Drukāt
24.08.2010 22:51

Pēc pirmā Piedzīvojuma Parka Pusmaratona, kas notika 20.jūnijā, ko organizēja Ventspils Maratona Klubs, ir pagājuši divi ar pus mēneši, un skrējēju skaits Ventspils ielās un parkos samazinās! Tas gan ir mūsu subjektīvais viedoklis, taču zinot, ka rudens un ziema ir paši grūtākie skriešanas gadalaiki, mēs aicinām skriet kopā un turpināt to darīt līdz nākošam Piedzīvojuma Parka Pusmaratonam 2011.gada 19.jūnijam.

Kas jādara lai skrietu kopā? Pirmais – jāseko līdz informācijai mājas lapā www.maratonaklubs.lv, otrais – jākļūst par virtuālo kluba dalībnieku, reģistrējoties mājas lapā www.maratonaklubs.lv, izveidojot savu profilu. Tiem, kas ar datoru ir uz Jūs, palīdzēsim., trešais – jākļūst par īstu Maratona Kluba dalībnieku, aizpildot Pieteikuma veidlapu/iesniegumu un samaksājot ikgadējo dalībnieku gada maksu, saņemot speciālo Maratona Kluba dalībnieka karti.
Ko iegūs Kluba dalībnieks? Trīs svarīgākās lietas, un ko nevar nopirkt par naudu – tie būs jauni draugi, veselību un veselīgu izskatu, un aizrautīgu, lētu hobiju!
Bez šīm trīs lietām – bezmaksas dalība Ventspils Piedzīvojuma Parka pusmaratonā, būtiskas atlaides visiem citiem skrējieniem Latvijā un ārzemēs, kopīgi braucieni uz sacensībām Latvijā un Eiropā (pirmais ārzemju brauciens un Prāgas pusmaratonu 2010.gada 2.aprīlī), bezmaksas semināri par skriešanu, ASICS skriešanas formu par simbolisku cenu ar kluba simboliku, ASICS produkcijai atlaides līdz 30%, atlaides Ventspils peldbaseina un manēžas apmeklējumam, dalība koptreniņos Ventspilī (plānojam sestdienas rītos un trešdienas vakaros), atlaides pie sporta ārstiem, vēl vienu Ziemassvētku ballīti, padomus no pieredzējušiem skrējējiem un daudz ko citu, jo gaidīsim arī ierosinājumus no Jums!
Laipni aicināti Skrējēju Klubā!
Ventspils Maratona Kluba pirmie biedri – Andris, Aigars, Māri un Zane
 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru