7 Orthomol populārākie produkti 

Drukāt
06.01.2022 17:48

Jaunajā gadā MARATONA KLUBS uzsāk sadarbību ar Vācijas uzņēmuma Orthomol GmbH pārstāvniecību Latvijā.  Uzņēmum jau 30 gadus izstrādā un ražo īpašas uzturvielu kombinācijas, kas balstītas ortomolekulārās medicīnas principos un nodrošina vitamīnus, mikroelementus, minerālvielas sabalansētās devās un atbilstošās kombinācijās dažādām dzīves situācijām. Produktos iekļautas arī esenciālās taukskābes, aminoskābes, fitamīni, prebiotikas un probiotikas. Ortomolekulārā medicīna balstās uz zināšanām par to, ka cilvēkam nepieciešamas uzturvielas noteiktā daudzumā un koncentrācijā: organisma veselības nodrošināšanai, aizsargspēju stiprināšanai, slimību profilaksei. Pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai uzturvielas - vitamīnus, mikroelementus, minerālvielas, esenciālās taukskābes, aminoskābes, fitamīnus, prebiotikas un probiotikas - nepieciešams uzņemt regulāri, ik dienas.

Orthomol SPORT

UZTURVIELU KOMPLEKSS IKDIENAS LIETOŠANAI

Sportistiem ikdienas lietošanai izturības, aizsargspēju un reģenerācijas spēju stiprināšanai. Nesatur nandrolonu. Iekļauts Ķelnes sarakstā – satur sportistiem atļautās uzturvielas.

 

Orthomol sport prepare

BATONIŅŠ ENERĢIJAI PIRMS SLODZES

Augļu batoniņš enerģijai pirms sportiskām aktivitātēm. Kofeīns uzlabo fizisko veiktspēju. Satur sazarotās aminoskābes (BCAA), kreatīnu, glikozamīnu, hondroitīna sulfātu un hialuronskābi.

Dateļu-mandeļu garša.  Nesatur nandrolonu. Iekļauts Ķelnes sarakstā – satur sportistiem atļautās uzturvielas.

 

Orthomol  sport recover

UZTURVIELAS ORGANISMA ATJAUNOŠANAI PĒC SLODZES

Atjaunošanās pēc ilgstošas slodzes. Pulveris garšīga šokolādes dzēriena pagatavošanai. Satur augstvērtīgo kazeīnu, piena proteīnu, zirņu proteīnu un citas uzturvielas. Satur sazarotās aminoskābes (BCAA), vitamīnu C un cinku. Nesatur nandrolonu. Iekļauts Ķelnes sarakstā – satur sportistiem atļautās uzturvielas.

 

Orthomol sport protein

UZTURVIELAS MUSKUĻIEM PĒC SLODZES

Atjaunošanās pēc spēka slodzes, muskuļu vielmaiņai. Pulveris garšīga šokolādes dzēriena pagatavošanai. Satur augstvērtīgo piena proteīna izolātu, sazarotās aminoskābes. Nesatur nandrolonu. Iekļauts Ķelnes sarakstā – satur sportistiem atļautās uzturvielas.

 

Orthomol Immun

IMUNITĀTES UZTURĒŠANAI

Bagātīgs vitamīnu un minerālvielu komplekss imunitātei. Sportistiem imunitātes uzturēšanai intensīvu slodžu laikā, pirms sacensībām. No 14 gadu vecuma.

 

Orthomol Vital F un Vital M

Noguruma un nespēka mazināšanai.

Uzturvielas sievietēm un vīriešiem vitalitātei un noturībai pret stresu,  līdzsvarotai nervu sistēmai, veselīgai ādai, matiem, nagiem.

Papildus informāciju https://ortomol.lv un ŠEIT

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru