Lielākais skriešanas seriāls Latvijā uzsāk 2017.g. reģistrāciju un izziņo jaunumus 

Drukāt
20.11.2016 22:31

Populārā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija organizatori skrējējiem valsts svētkos sagatavojuši īpašu pārsteigumu - atklājot, noslēpumā turētās, divas jaunās seriāla posmu vietas, kā arī dodot starta šāvienu 2017. gada sezonas reģistrācijai.

Citādāk un grandiozāk kā iepriekš.

Liepājas pievienošanās skriešanas seriālam patiesībā ir atgriešanās - tā jau reiz bijusi viena no Bigbank Skrien Latvija pilsētu saimes un nu ar jaunu jaudu un spēku ir gatava uzņemt skrējējus no visas Latvijas un arī attālākām vietām. Tie, kas atminas Liepāju skriešanas seriāla sastāvā, atcerēsies to kā vienu ļoti siltu un svelmīgu skrējienu vasaras viducī. Šogad gan skrējiens būs pavisam atsvaidzinošs un varbūt pat balts - ar Liepājas pusmaratonu 26.martā tiks atklāta Bigbank Skrien Latvija 2017. gada sezona. Vēju pilsētā notiks skriešanas seriāla pirmais posms, sniedzot skrējējiem vēl nebijušu iespēju sezonu iesākt mēnesi ātrāk kā iepriekš - par to īpaši gandarīts ir Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks. Viņš ir patiesi lepns, ka aktīvs dzīvesveids un skriešana Liepājā ir cieņā : “ Domāju nekļūdīšos, ja teikšu, ka Liepājā skrien ja ne katrs, tad katrs otras vai trešais liepājnieks. Tieši tādēļ ir liels prieks pievienoties skriešanas seriālam Bigbank Skrien Latvija.”

            Īpašu nākošā gada skriešanas sezonu padarīs arī Daugavpils, kura skriešanas seriālā iesaistās pirmo reizi, taču, kā teic pilsētas mērs Jānis Lāčplēsis : “ Daugavpils ir sportiska pilsēta ar bagātīgu pieredzi dažāda līmeņa un sporta veidu sacensībās. Un jebkura sporta aktivitāte pilsētā ir liels notikums un svētki.” Jāpiebilst, ka Daugavpilij skriešanas tradīcijas nebūt nav svešas - tieši šeit notiek vieni no valstī jaudīgākajiem skriešanas mačiem - 50 un 100km distancēs -, kas nozīmē spēcīgus un sīkstus konkurentus pārējiem dalībniekiem. J. Lāčplēsis ir priecīgs, ka pilsētā ienāk jauni sporta pasākumi un neskatoties uz to, ka pusmaratona organizēšanā iesaistās pirmo reizi, vieš cerību, ka daugavpilieši godam parādīs savu sportisko garu un vienotību. Daugavpils pusmaratons, kas notiks 30.aprīlī, būs skriešanas seriāla trešais posms, aizstājot ierasto Biķernieku pusmaratonu.

Lielākā skriešanas seriāla Latvijā Bigbank Skrien Latvija valdes priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis ar gandarījumu atskatās uz aizvadīto sezonu: “ 2016. ir bijis rekordgads pilnīgi visos posmos - ir sasniegts vēl nebijis dalībnieku skaita pieaugums. Taču tas nozīmē arī to, ka nedrīkst atslābt un jāspēj dalībniekiem sniegt arvien jaunas pozitīvas emocijas.” Viņš uzskata, ka Liepājas atgriešanās un Daugavpils pievienošanās piešķirs vēl lielāku vērienu skriešanas seriālam un tādējādi kļūs par vēl nozīmīgāku sporta notikumu Latvijā.

Viena no labākajām treniņu motivācijām – abonements

Lai gan šķiet, ka līdz jaunajai sezonai laika vēl pavisam daudz - pie saviem labākajiem un ātrākajiem sacensību kilometriem jāsāk strādāt jau tagad. Vienalga, vai izvēle kritīs par labu maratona, pusmaratona, 5-7km,10-12km, Bērnu skrējiena vai Nūjošanas distancei. Tāpēc, lai sniegtu papildus motivāciju treniņiem ziemā, sākot ar 18. novembri tiek uzsākta reģistrācija visiem skriešanas seriāla posmiem, kā arī abonementu tirdzniecība. Īpaši izdevīgi to varēs iegādāties līdz 25. novembrim, kad gan abonementi, gan atsevišķu posmu reģistrācija būs pieejama par viszemāko cenu. Kā jau katru gadu, arī šogad tie, kas iegādāsies abonementu līdz 31. decembrim saņems kādu īpašu dāvanu. Šoreiz tā būs latviešu dizaina “3 wind knots” personalizēta aproce. Tā, pateicoties Māras krusta maģiskajam spēkam, kas ir daļa no Bigbank Skrien Latvija simbola, ikvienam skrējējam būs talismans un atgādinājums par savām vēlmēm visas sezonas garumā. Jaunums šogad arī tas, ka abonementu tirdzniecība netiks noslēgta gada beigās, bet pēc cenu maiņas turpināsies līdz 10.martam. Abonementus un dalību atsevišķiem posmiem varēs iegādāties mājas lapā bigbankskrienlatvija.lv un Sportland veikalos Rīgā. Iegādājoties abonementu Bigbank Skrien Latvija mājas lapā, savu nākošā gada skriešanas talismanu - aproci - varēs izņemt t/p Alfa Sportland veikalā 3 darba dienas pēc abonementa iegādes.

Bigbank Skrien Latvija 7. sezona - datumi, kas jāzina katram skrējējam:

Liepāja pusmaratons – 26. marts

Rēzeknes pusmaratons – 7. – 8. aprīlis

Daugavpils pusmaratons – 30. aprīlis

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons – 17. – 18. jūnijs

Jelgavas nakts pusmaratons – 22. jūlijs

Kuldīgas pusmaratons – 12. augusts

Valmieras maratons – 17. septembris

Siguldas pusmaratons – 7. oktobris

Vienā skrējienā vesela valsts

Oktobrī ar Siguldas pusmaratonu tika noslēgta Bigbank Skrien Latvija 6. sezona, kas uz starta līnijām 7 dažādās Latvijas pilsētās - Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā - kopumā pulcēja vairāk kā 22 tūkstošus dalībnieku.

Vairāk aktuālās informācijas un reģistrācija  skriešanas seriālam - bigbankskrienlatvija.l

Informāciju sagatavoja:

Sintija Melne

info@balticevents.lv

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru