Vai Daugavpilī kāds māk organizēt sacensnības - māk 10 balles!

Drukāt
02.05.2017 20:54

Skriešana ir neatņemama MŪSU dzīves sastāvdaļa Tā piešķir ikdienai nedaudz piedzīvojumu garšu, sacensībās rada iespēju satikt jaukus cilvēkus no dažādiem Latvijas nostūriem, un liek apzināties, ka tikai mēs paši varam ietekmēt to, kāda ir mūsu dzīves kvalitāte. Savukārt, tās mūsu sajūtas pēc skrējiena – smeldze muskuļos, patīkamais nogurums, bet tam pretī sajūtama laimes hormona izplatība katrā ķermeņa šūniņā un prieks par “jēgpilni” pavadītu svētdienu. Skriešana – tā ir mūsu atkarība. Un tā Maratona kluba aktīvākie skrējēji devās uz Daugavpili pēc laimes hormoniem un vēlmi citādi pavadīt svētdienu, jo šogad Daugavpilī pirmo reizi norisinājās BigBank Skrien Latvija posms. Kā pirmie 10:00 no rīta uz startu devās 5,5km distances skrējēji. Kā vienmēr mūsu Artūrs startēja pārliecinoši, kurš ar rezultātu 0:17:04, izcīnīja trešo vietu. Andris Jonelis savā vecuma grupā ir 27.vietā. Un tad jau finišēja Gusts Roģis, Rainers Ziobrovskis, Miks – Jānis Šterns.

Šajā distancē lieliskas bija mūsu meitenes – Līva Skoreja STB grupā ierindojās 4.vietā, Anna Goša STB grupā 62.vietā. Finišu veiksmīgi sasniedza Jana Vasile, Estere- Karolīna Šmite, Megija Vilka, Betija Bigača. Savukārt STA grupā Santa Zemture ierindojās 7.vietā, bet Ginta Krūzēna 8.vietā, bet tūlīt finišā “ieripoja” Ingrīda Veisbuka, Madara Alecka, Marta Bādere, Anna Ludvika. Ja jau māsiņa Anna skrien, tad kāpēc lai to nedarītu Sabīne un burtiski “ielidoja” finišā ar rezultātu 0:35:01.

Stundu vēlāk 11:00 uz starta līnijas devās pusmaratonisti un 10,5 km skrējēji. Šoreiz divreiz īsākā distancē kā ierasts startēja mūsu Laura Čakle, kura izcīnīja 4.vietu ar rezultātu 0:41:52. Maratona klubu godam aizstāvēja Kristīne Prince, kura varonīgi distanci sasniedza pēc 1:14:05. 10,5 km distanci veica Maija Pētersone, Maija Pūpola, Ilze Goša, Artūrs Jansons, bet Aino Gošs lieliski finišēja ar rezultātu 0:41:25.

Andis Dēze pierādīja, ka ir stiprs un 21,0975 km finišu sasniedza ar rezultātu 1:19:59. Un tad jau cits pēc cita pusmaratona distanci pieveica Ruslans Šuļga, Toms Kaufmanis, Gatis Štulbergs, Edgars Rūtiņš, Edmunds Domkins, Andris Valerts, Juris Brēdiķis, Oskars Veinbergs, Jānis Avens, Askods Cirsis, Guntars Straume, Sergejs Bednostins, Aldis Birznieks. Un kārtējais prieks par Ilgvara Āboltiņa sudrabu un Nikolaja Smalovija bronzu V60 grupā.

To, ka pusmaratona distance ir iecienīta pierādīja arī Iveta Niedre, kura savā vecuma grupā S40 ierindojās 9.vietā ar rezultātu 1:50:18, bet Inga Ziediņa ierindojās 12. vietā ar rezultātu.1:55:59.

Tiekamies 13.-14.05 Rīgas Lattelecom maratonā, kā arī 17.-18.06 Ventspilī norisināsies BigBank Skrien Latvija ceturtais posms – Ventspils piedzīvojuma parka maratons.