Skrējienā apkārt Būšniekam uzvar Guntis Grīnvalds un Ginta Rassa 

Drukāt
28.05.2023 21:21

Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes aizvadīts skrējiens apkārt Būšnieku ezeram, kurā piedalījās 77 dalībnieki un viņiem bija jāveic viens aplis apkārt ezeram, kura garums bija 8,1 km. Vīriešiem distanci visātrāk veica Guntis Grīnvalds, kurš ezeram apkārt apskrēja 28 minūtēs un 20 sekundēs, otrajā vietā Edijs Sīmanis (31,22), bet trešais Vitālijs Teteruks (32,14). Sievietēm uzvarēja Ginta Rassa (37,02), otrajā vietā Ivita Rence (39,45), bet trešā Anna Maula (39,57).Par uzvarētājiem skriešanā savās vecuma grupās kļuva Marta Haino, Kintija Java, Inga Ladusane, Ralfs Apfelbaums, Romans Zabinskis, Edijs Sīmanis un Guntis Grīnvalds. Skrējiens apkārt Būšnieku ezeram notika četrās vecuma grupās un godalgoto vietu ieguvēji sievietēm un vīriešiem tika apbalvoti ar medaļām, kā arī pārsteiguma balvām no sacensību organizatoriem.

Sacensību rezultātI ŠEIT

Būšnieka ezers kļuvis par brīnišķīgu aktīvās atpūtas cienītāju objektu, kura īpašo dabas skaistumu tagad iespējams izbaudīt ne tikai peldētājiem un laivotājiem, bet arī velobraucējiem, skrējējiem un pastaigu mīļotājiem. Šobrīd turpinās jaunā gājēju un velobraucēju celiņu posma izbūve gar Būšnieku ezeru 660 metrus garā posmā no Laivu bāzes līdz esošajam veloceliņam, tādejādi aptverot celiņu pilnā posmā gar Būšnieku ezeru cauri mežam. Līdz šim, lai mērotu ceļu apkārt Būšnieku ezeram, Staldzenes ielas posmā bija nepieciešams pārvietoties pa ielas malu, taču, izbūvējot šo celiņa posmu, gājēji un velobraucēji varēs droši un nesteidzīgi baudīt dabu un ezera piekrasti. Šajā vasarā velobraucēju un gājēju celiņu kopējais Ventspils veloceliņu tīkla garums stiepsies vairāk nekā 70 kilometru garumā visā Ventspils pilsētas teritorijā.

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru