Nosaukums: Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu 19. sporta spēles 

Drukāt
18.10.2011 13:35

2011.gada 12. – 14. maijs, Olimpiskais centrs „Ventspils” .
Pasūtītājs: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija

Apraksts: Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu 19. sporta spēles sākās ar atklāšanas ceremoniju, kurā piedalīsies ielu vingrotāji, parkūristi, BMX braucēji, BK Ventspils karsējmeitenes, Jūras akmentiņu dziedātāji un deju studijas Prieks dejotāji. Neizpalika arī sacensībām raksturīgs gājiens, karogu pacelšana un apsveikuma runas.
Spēlēs kopā piedalījās aptuveni 400 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas – profesionālās izglītības iestāžu direktori, audzēkņi un darbinieki. Tāpat sporta spēļu laikā norisinājās arī daudzas citas aktivitātes, piemēram, valstu profesionālās izglītības ekspertu diskusijas, kā arī audzēkņu koncerts un amatu prasmju demonstrējumi.
Sporta spēļu programmā, kas bija mūsu, Maratona Kluba, galvenais pienākums, norisinājās sacensības basketbolā, volejbolā un galda tenisā. Risinājās direktoru trīscīņas mači – šautriņu mešanā, soda metienos un novusā. Mūsu uzdevums bija šo sporta spēļu norise, sākot no tiesnešu piesaistes un precīzu spēļu programmas izveides, līdz apbalvošanas ceremonijas novadīšanai. Neatteicām piedalīties arī kreatīvo ideju radīšanā.

http://www.ventasbalss.lv/videos/view/289

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru