Vitamīni

Kā sacīja viens Ventspils Vetārsts, pie kura mēs pērkam slaveno zirga smēri: "Jūs, skrējēji tik daudz prasāt (ņemat) no sava organisma, ka lai normāli dzīvoto, Jums tik pat daudz jādod pretim - ēdiet daudz pētersīļus, dzērvenes, bietes, auksto gaļu un marmelādes konfektes skrimšļiem, ķirbjus...." Parunājot ar sporta ārstiem, tad viss tas ir labi un pareizi, taču ar to varētu nepietikt, ik sevišķi rudens/ziemas/pavasara sezonā, līdz ar to nolēmām atvērt informatīvo sadaļu par vitamīniem.

Pasūtīšanas kārtība - Ja vēlāties kaut ko iegādāties, sazināties ar mūsu kluba treneri, Aigaru Matisonu - 29217674, epasts: aigars@pusmaratons.lv , un viņš savukārt palīdzēs Jums sazināties ar izplatītājiem.

MARATONA KLUBA dalībnieku kartes īpašniekiem būšot atlaides!


Tagad par terminiem – IESĀCĒJI: nozīmē tie, kuri vēl nav sākuši skriet vai skrien pavisam nedaudz, 5-7km nedēļā. AMATIERI: skrien 4-5 reizes nedēļā, un kopā ap 50km nedēļā. PROFIŅI: skrien 5-7 reizes nedēļā, apjoms sākot no 60km un uz augšu. VISI: tie kas sporto.

Pulveri dzēriena pagatavošanai

 

Go Energy


Ogļhidrātu pulveris enerģijas dzēriena pagatavošanai. Dzēriens nodrošina nepieciešamo ogļhidrātu uzņemšanu pirms garām slodzēm. Lieliski paredzēts t.s Carbo loading procesam. 100 g produkta satur 94g ogļhidrātus, no kuriem tikai 7 g ‘’cukuri’’ Sastāvā esošo salikto ogļhidrātu priekšrocība – organisms slodzes laikā spēj no tiem iegūt enerģiju pakāpeniski un ilgtermiņā.

Pieejamās garšas: Apelsīnu, Citronu, Upeņu
Pieejamie iepakojumi: 50g, 500 g, 1.6 kg
Veikala cenas: 50g – 1.85 EUR: 500g(10 porc) – 14.95 EUR;
1.6 kg(32 porc) 31.95 EUR

Go Electrolyte

Pulveris ogļhidrātu dzēriena pagatavošanai ar elektrolītiem (sāļiem). Paredzēts lietošanai pirms slodzes un slodzes laikā. Dzēriena īpašā formula nodrošina ātru uzsūkšanās spēju un nepārtrauktu enerģiju. Ātru uzsūkšanās spēju nosaka dzēriena isotoniskā formula t.i. precīza ogļhidrātu un sāļu attiecība. Lietojot dzērienu slodzes laikā tiek nodrošinātas galvenās organisma vajadzības – uzņemts šķidrums, papildinātias ogļhidrātu un sāļu rezerves. Līdzīgi kā Go Energy, dzēriens satur salīdzinoši maz ‘cukurus’, tādejādi nodrošinot nepieciešamo enerģiju pakāpeniski un ilgstoši.

Pieejamās garšas: Citronu&Laims, Upeņu, Arbūzu, Zaļā tēja, Eksotiska
Pieejamie iepakojumi: 40g, 500 g, 1.6 kg
Veikala cenas: 40g – 1.85 EUR: 500g(12.5 porc) – 14.95 EUR; 1.6 kg(40 porc) 31.95 EUR

Rego Rapid recovery

Ogļhidrātu - proteīna pulveris atjaunojošā dzēriena pagatavošanai. Dzēriens paredzēts lietošanai uzreiz pēc treniņa lai atjaunotu patērētās rezerves un palīdzētu organismam pielāgoties slodzēm. Atjaunojošie dzērieni atšķirībā no slodzes laika dzērieniem satur papildu olbaltumvielas jeb proteīnu. Tā uzdevums ir ‘’pabarot’’ muskuli, kas slodzes laikā ir kārtīgi pastrādājis. Nereti pie ilgstošām un intensīvām slodzēm muskuļos rodas dažādas mikrotraumas.

 

Pieejamās garšas: Zemeņu, Šokolādes, Banānu, Vaniļas
Pieejamie iepakojumi: 50g, 500 g, 1.6 kg
Veikala cenas: 50g – 2.35 EUR: 500g(10 porc) – 16.95 EUR; 1.6 kg(32 porc) 42.95 EUR

 
Rego Night


Nakts proteīnu dzēriens ar šokolādes garšu un saldinātāju. Dzēriens veicina nakts atpūtu, samazina nogurumu un muskuļu sāpes. Tā īpašašajā sastāvā ir palielināts olbaltumvielu daudzums, kas palīdz organismam atgūties pēc slodzes un nodrošina atjaunošanās procesus nakts laikā.

Pieejamās garšas: Šokolāde, Vaniļa
Pieejamie iepakojumi: 40g, 1.1 kg
Veikala cenas: 40g – 2.95 EUR; 1.1 kg (27.5 porc) 59.95 EUR

 

Šķīstošās tabletes

 

Go tabs


Šķīstošās tabletes ar dabīga plūškoka ekstraktu elektrolītu/sāļu dzēriena pagatavošanai ar saldinātāju. Zems kaloriju daudzums. Lietojiet pirms un slodzes laikā īpaši karstos laika apstākļos vai īsu slodžu laikā, kad nav nepieciešami papildus ogļhidrāti enerģijas nodrošināšanai.

Pieejamās garšas: Citronu, Upeņu, Meža ogu, Ananāsu&Mango
Pieejamie iepakojumi: 20x4g
Veikala cena: 10.95 EUR

 

Enerģijas batoniņi

 

Go energy bars


SiS Go enerģijas batoniņš nodrošina visaugstākās enerģijas prasības. Sporta batoniņu galvenās īpašibas ir patīkama konsistence, garša un ātra asimilacija. Zemu tauku saturs. Parasti lieto pirms slodzes, kad ir vēlēšanās kaut ko apēst, bet tai pat laikā nerada smaguma sajūtu vēderā. Ilgstošas slodzes laikā , kad organisms prasa pēc papildus enerģijas.

Pieejamās garšas: 40g Šokolādes, Banānu,Melleņu, Sarkanās ogas
65g Ābolu&Upeņu, Šokolādes&Apelsīnu, Banānu, Vaniļas
Veikala cenas:40g – 1.85 EUR; 65g – 2.25 EUR


ReGo Recovery bars


Ogļhidrātu - proteīna batoniņš atjaunošanās procesa uzlabošanai. Batoniņus parasti lieto uzreiz pēc slodzes lai palīdzētu oganismam atjaunoties. Atjaunojošajie batoniņi satur papildu olbaltumvielas jeb proteīnu. Tā uzdevums ir ‘’pabarot’’ muskuli, kas slodzes laikā ir kārtīgi pastrādājis. Atjaunošanās produkti ir īpaši svarīgi, ja ieplānotas intensīvas slodzes divas dienas pēc kārtas.

Pieejamās garša: 55g Šokolādes&riekstu
Veikala cenas:55g – 2.75 EUR;


Želejas

 

Go Isotonic


Ogļhidrātu želeja ar pievienotu saldinātāju. Galvenās priekšrocības - želeja ir izotoniska - gatava lietošanai ar ātru uzsūkšanās spēju. Sastāvā nav ‘cukuri’, kas padara želejas samērā saldas un mēdz izraisīt ‘’insulīna pīķus’’.


Pieejamās garšas: Apelsīnu, Ābolu, Upeņu, Eksotiska, Citronu&Laima
Pieejamie iepakojumi: 60ml
Veikala cena: 1.95 EUR;

Go energy + Caffeine


Ogļhidrātu enerģijas želeja ar kofeīnu. Līdzīgas īpašības kā iotoniskai želajai, vienīgi papildus pievienots kofeīns. Kofeīns sniedz papildus uzmundrinājumu slodzes laikā. Ieteicams notestēt treniņu laikā organisma reakciju uz kofeīnu slodzes laikā. Nav nepieciešams uzdzert.


Pieejamās garšas: Cola, Meža ogas
Pieejamie iepakojumi: 60 ml
Veikala cena: 60ml – 2.75 EUR;

Go energy + L-carnitine


Ogļhidrātu enerģijas želeja, kurai papildus pievienots L karnitīns. Organisms slodzes laikā, kā enerģijas avotu cenšas izmantot ogļhidrātus. Tam ir nepieciešama mazāka skābekļa klātbūtne, lai iegūtu enerģiju, it īpaši anaerobās slodzēs. L karnitīns palīdz organismam iegūt enerģiju no taukiem slodzes laikā.
‘’Dedzinot’’ tauku tauku šūnas organisms spēj iegūt vairāk enerģiju nekā no ogļhidrātiem, taču taipat laikā to izdarīt ir daudz grūtāk.


Pieejamās garšas: Citronu,
Pieejamie iepakojumi: 60 ml
Veikala cena: 60ml – 2.85 EUR;

Go + Nitrates


Ogļhidrātu enerģijas želeja, kas satur dabīgos nitrātus. Paredzēta lietošanai pirms nozīmīgām izturības sacensībām. Pirmā enerģijas želeja, kas satur dabā esošos nitrātus. Dabiskie nitrāti palielina slāpekļa oksīda (NO) līmeni organismā, kas paplašina asinsvadus un uzlabo transporta funkciju slodzes laikā - palīdz efektīvāk piegādāt šūnām skābekli un barības vielas.


Pieejamās garšas: Persiku
Pieejamie iepakojumi: 60 ml
Veikala cena: 60ml – 3.50 EUR;

ReGo + Fruitflow


Vienīgā un pirmā recovery želeja. Atšķirībā no citiem recovery produktiem, želeja ir lietojama pirms slodzes. Tās unikālais sastāvs palīdz aizsargāt sarkanos asinsķermenīšus no bojāejas slodzes laikā. Līdzīgi, kā slimošanas laikā, arī slodzes laikā paaugstinās organisma temperatūra. Tādos brīžos iet bojā sarkanie asinsķermenīši, kas ir atbildīgi par skābekļa transporta funkciju asinīs. Lietojot šo želeju pirms slodzes, jūs pasargāsiet asinsķermenīšus un būsiet gatavs nākamajam treniņam vai sacensībām.

Pieejamās garšas: Banānu&Mango
Pieejamie iepakojumi: 60 ml
Veikala cena: 60ml – 3.50 EUR;


SiS aksesuāri

Pudeles, šeikeris, jostas želeju turēšanai


 

 

 


VITAMĪNI 7 DAYS, iepakojumā 90 tabletes, cena - 12.64 EUR

Vidējā stipruma vitamīni, dienas deva no 1 līdz 3 tabletēm, var lietot visu gadu, varbūt izņemot vasaru.
IESĀCĒJIEM: lieto 1 tableti dienā pēc brokastīm, uzdzerot ūdeni,
AMATIERIEM: 2-3 tabletes dienā pa vienai pēc katras ēdienreizes, ja divas tabletes, tad pēc brokastīm un pusdienām,
PROFIŅIEM: 3 tabletes dienā, pa vienai pēc katras ēdienreizes.

VITAMIN C BIO 500, iepakojumā 60 tabletes, cena – 11.22 EUR

Šie vitamīni ražoti no dabīgām komponentēm, tādēļ BIO. Ja BIO, tad protams, labāk uzsūcās, palielina imunitāti, uzlabo olbaltumvielu uzsūkšanos organismā.
IESĀCĒJIEM: lieto 1 tableti dienā pēc brokastīm vai pusdienām,
AMATIERIEM: lieto 1 tableti dienā pēc brokastīm vai pusdienām,
PROFIŅIEM: 1-2 tabletes dienā, pēc brokastīm un pusdienām. Divas lieto intensīvas slodzes laikā.

MAGNEKAL, iepakojumā 30 ampulas, cena – 38.34 EUR, var pirkt pa 5gb, cena 7.10 EUR/gab

Šis nav vienkāršs magnijs, ko lietojam pirms mačiem, lai krampji nerautu –šeit ir gan magnijs, gan kālijs, gan vitamīns B6 – ideāls komplekss gan sirds darbībai, gan tiem pašiem krampjiem.
IESĀCĒJIEM: lieto 1 ampulu vakarā, sašķaidot ar 150ml ūdens, maksimālais kurss – 30 dienas,
AMATIERIEM: lieto 1 ampulu vakarā, sašķaidot ar 150ml ūdens, obligāti 5 dienas pirms sacensībām,
PROFIŅIEM: lieto 1 ampulu vakarā, sašķaidot ar 150ml ūdens, obligāti 5 dienas pirms sacensībām.

ZINC 50 jeb cinks, iepakojumā 60 kapsulas, cena – 10.65 EUR

Cinks stiprina imunitāti, uzlabo organisma atjaunošanās pēc slodzēm, svarīga sastāvdaļa saišu stiprināšanai, īpaši svarīgs vīriešiem.
IESĀCĒJIEM: lieto 1 kapsulu uz nakti,
AMATIERIEM: lieto 1 kapsulu uz nakti,
PROFIŅIEM: lieto 1 kapsulu uz nakti.

SUPER AMINO KOMPLEKSS, iepakojumā 350 kapsulas, cena – 28.26 EUR (izdevīgi pirkt divatā, pietiek ilgam laikam)

Olbaltumvielu avots organismam, perfekti uzlabo atjaunināšanos pēc slodzēm.
IESĀCĒJIEM: ja uzturā lieto maz olbaltumvielu saturošus produktus,
AMATIERIEM: lieto 2-3 kapsulas uzreiz pēc treniņa,
PROFIŅIEM: 4-6 kapsulas uzreiz pēc treniņa, pirms Recovery dzēriena, var sadalīt divās daļās, 3 pēc treniņa, 3 pēc vakariņām. Vajadzētu palielināt devu pēc sacensībām.

SUPER FAT BURNER jeb tauku dedzinātājs, iepakojumā 100 tabletes, cena – 14.06 EUR

Atšķirība no citiem līdzīgiem produktiem, ka šis nesatur kofeīnu, līdz ar to nepalielina asinsspiedienu. Uzlabo vielmaiņu organismā, šķīdina gan uzkrātos taukus, gan tos, kas tiek uzņemti ar ēdienu. Vajadzētu lietot vismaz vienu mēnesi.
IESĀCĒJIEM: no 1-2 tabletēm katrā ēdienreizē, atkarīgs no ēdiena daudzuma,
AMATIERIEM: no 1-2 tabletēm katrā ēdienreizē, atkarīgs no ēdiena daudzuma,
PROFIŅIEM: 1-8 tabletēm, arī ēdienreizēs, plus 2 tabletes 1 stundu pirms treniņa.

INOSINE 1000, iepakojumā 60 kapsulas, cena – 28.26 EUR

Kā šo nosaukuši zinātnieki – degviela tavai sirdij, sirds strādā ekonomiskāk, svarīgs skābekļa piegādātājs muskuļiem, 27% vairāk. Esot pierādīts, ka rezultāts sacensībās uzlabojās pa 15%.
IESĀCĒJIEM: lieto 1 kapsulu pēc brokastīm,
AMATIERIEM: lieto 1 kapsulu 1 stundu līdz treniņa sākumam,
PROFIŅIEM: lieto 1 kapsulu 1 stundu līdz treniņa sākumam vai priekš atjaunošanās 1 tableti vakara pusē.

MAXIMAL EFFORT, iepakojumā 60 kapsulas, cena – 21.16 EUR

Inosinam līdzīgs produkts, papildus inozīnam satur kāliju un magniju. Šo līdzekli nosaukuši par mazo inozīnu + motivātors doties uz treniņu.
IESĀCĒJIEM: profilaksei lieto 3 kapsulas dienā pēc brokastīm vai dienas pirmajā pusē, sirds darbības profilaksei,
AMATIERIEM: lieto 2-6 vienu stundu pirms treniņa,
PROFIŅIEM: lieto 2-6 vienu stundu pirms treniņa.