Foruma kategorija: Forums par... (54)

Temats: Skrējiens „Rembates aplis – 2015" (2)
Elīna Medne
13.11.2015
Sveiki, skrējēji!
Jau kādu labu laiciņu esmu pieteikusies šim skrējienam, bet šodien ieskatoties dalībnieku sarakstā ievēroju, ka no Maratona kluba, diemžēl, vairs neviens cits nav sarakstā. Tapēc gribu izteikt piedāvajumu tiem, kuriem ir vēlme patīkamākai svētku noskaņai nedaudz paskriet...
Ir divas distances- 3km un 10,8km.. Komandu vērtējumā vērtē 16 labākos rezultātus pa vienai ieskaitei jebkurā vecuma grupā neatkarīgi no distances garuma un dalībnieku vecuma grupas un dzimuma. Vērtēšana ir sekojoša: 1v.-21p,2.v.-18p,3.v.-16p,4.v.-15p, 6.v.-14p.,u.t.t.. 1.-3.v. izcīnījušās komandas (ar lielākajām punktu summām) tiek apbalvotas ar kausiem.
Iepriekšejos divus gadus šajā skrējienā dalībnieku skaits ir salīdzinoši niecīgs, tāpēc domāju, ja no mūsu Maratona kluba pieteiktos vēl kāds- mums būtu iespēja pacīnīties par trijnieku.. :)
Ko sakat?! Ir vēl kāds skriet gribētajs?!
Komentēt
Elīna Medne
13.11.2015 19:20
Nolikums- http:kegumanovads.lvrembatesaplisindex.php?id=docsnolikums.htm
Artūrs Gordējevs
16.11.2015 20:44
Tā...Es pats personīgi pievienoties nevaru, iesaku citiem iesaistīties..Saprotu ka   novembris ir samērā tumšs un mierīgs mēnesis, bet nepadarīsim savas dzīves ar   tādas..Būsim vienoti un komunikabli, brauksim, dalīsimies iespaidos un darīsim   kopējo vidi labāku..
No vienas puses skumji...Latvija maza un cilvēki neatsaucīgi   būsim visi pretimnākoši,..Saprotu ka ne katrs var un ir citas rūpes..bet   tomēr..
Paldies, ceru uz sapratni.