Mūsējie pieveic Siguldas kalnus 

Drukāt
07.10.2016 09:47

Tiešām, viņi to paveica! Skrienot pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem ar dabiskiem un mākslīgiem šķēršļiem. Inga Ziediņa, Valdis Ņilovs un Ruslans Šuļga bija īpaši drosmīgi, jo viņi izvēlējās 70km distanci ar 2360 kāpuma metriem. Stāvot Ziediņkalna virsotnē un vērojot, kā skrējēji dodas nākamajā aplī, dzirdēju, kā blakus stāvošā kundzīte skaļi nopūtās “Nabaga zēni…” Kalna nogāzē bija atļauts izmantot kāpnes, taču pašā stāvumā bija jātiek augšup pašu spēkiem. Par savu neatlaidību un gribasspēku viņi finišā tika apbalvoti ar ekskluzīvajām kalēja Jāņa Bankas kaltajām piemiņas medaļām.

35km distanci ar 1220 kāpuma metriem pieveica Toms Kaufmanis. Šāda garuma distancē viņš devās jau piekto reizi.  Trase vienmēr pārsteidz ar jauniem pagriezieniem, ar cilpām uz Turaidas un Krimuldas pusi augšup un lejup, ar Gaujas šķērsošanu gan pa kājnieku, gan autotiltu.

Savukārt Gatis Štulbergs lieliski pieveica 14km kalnu krosa distanci ar 650 kāpuma metriem. Nebīstoties no  stāvā  Ziediņkalna, un  neatlaidīgi  pieveicot kilometru pēc kilometra, finišu viņš sasniedza  plecu pie pleca ar sāncenšiem.

Siguldas kalnu maratons paliek atmiņā ar krāšņo lapu zeltu, romantiskām ainavām, un mazliet stīvām kājām nākošajā dienā. Bet vai tāpēc mēs neskriesim? Jau 8.oktobrī noslēdzošais SKRIEN LATVIJA posms. Sigulda gaidi! Mēs nākam!

Sandra Kaufmane

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru