Apģērbs skriešanai no 66 North 

Drukāt
08.11.2011 17:03

Man un Aigaram, uzņēmums 66 North, deva iespēju izmēģināt dažus viņu produktus. Jau iepriekšējā gadā lietojām viņu ražotos cimdus, ko daudzi izcīnīja kā balvas mūsu rīkotās sacensībās. Salīdzinot ar citu firmu cimdiem, varam apgalvot, ka materiāls no kā tie šūti, ir īpašs, jo tiešām aukstā laikā tie kalpo lieliski. Piemēram, salīdzinot ar Newline cimdiem, (kam ir skaists dizains), 66 North cimdi aukstā laikā ir daudz labāki un ērtāki.

Vasaras beigās, mums iedeva notestēt, gan taitus (tā sauc tās apspīlētas bikses skrējējiem), gan jakas, piekodinot, ka tās jāvelk uz pliku miesu sākot ar +5c un zemāk. Pārdevējs sacīja, ka ar šo jaku, uz pliku miesu, + plānu vestīti, esot atradies -20c salā, un esot juties komfortabli.

                                            


Mēs ar Aigaru neizturējām, un pirmo reizi šīs jakas uzvilkām +14c, jo pēc sajūtām, šīs jakas varētu būt piemērotas virs +5c. Pēc 10km krosa, atskrējām viscaur slapji. Jā, skrienot bija daudz par karstu. Nākošo reizi uzvilkām pie +8c, arī bija karsti. Sekojām norādījumiem, ka jāvelk uz pliku miesu. Tagad gaidām vismaz -1c, kad varēsim pa īsto izmēģināt šos interesantos apģērbus. Tā kā Aigars, traumas dēļ kādu laiku neskrēja, tad viņš šajā jaciņā nobrauca 25km ar riteni +8c, jutās ļoti labi. Es esmu izmēģinājis jaku +4c, ļoti labi un silti!

                                             

Ir ļoti patīkami, ka aukstā laikā var skriet vienā jakā, un nav ”jānotontulējās” daudzos apģērbu gabalos. Šo jaku cena nav zema, taču MARATONA KLUBA karšu īpašniekiem ir 30% regulārā atlaide šajā veikalā, un iespējams tuvākajā laikā izprasīsim kādu speciālo cenu šai jakai.
Vienīgais trūkums, ko var pieminēt ir, ka šīm jakām nav kabatu, par ko esmu jau informējis minēto uzņēmumu. Starp citu, šie apģērbi tiek šūti Latvijā! Par krāsām: vīriešu modeļiem pieejami attēlā redzamā zilā, olīvu zaļā, un melna, savukārt meitenēm tumši sarkana un melna!
MARATONA KLUBA logo izgatavo mūsu sadraudzības uzņēmumā SIA VANA, Ventspilī.
Minētais veikals atrodas DOMINA SHOPPING, Ieriķu iela 3, Rīga

Reklāmu salika Andris, fotografējās Aigars
 

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru