Ir īstais laiks sākt jaunus projektus!

Mēs, Ventspils Maratona Kluba pirmie biedri, esam pazīstami no laika, kad skrējām pa Piltenes ceļiem 1983.gadā, 1984.gadā, 1985.gadā, kā Ventspils rajona sporta skolas Piltenes vidusskolas vieglatlētikas grupas audzēkņi. Esam kopā, plecs pie pleca, noskrējuši 100-iem kilometrus, tomēr skriešana visiem nepalika kā aizrautīgas hobijs, bet ar sportu esam nodarbojušies visus šķirtos gadus....bet pēc 24 gadiem esam kopā, un atkal, plecs pie pleca, veicam 100-iem kilometru. Neskrienam jau kopā, kā toreiz 80 - jos, tomēr viens otram jūtam līdz grūtos treniņos, sazināmies par veiksmēm un neveiksmēm, par vitamīniem un apaviem, par mačiem un slideniem ceļiem.

Un tagad mūs saista vēl vairāk – 2009.gada 11.novembrī esam izveidojuši Ventspils Maratona Klubu, kura galvenais mērķis ir popularizēt skriešanu Ventspilī un Latvijā, kā vienu no labākajiem, veselīgākajiem un lētākajiem hobijiem, kurš ne vien pašdisciplinē, bet palīdz atbrīvoties no liekiem kilogramiem, uzlabo ādas krāsu un stāju, un visbeidzot - mēs tik ātri nenovecojam!

Pirmais mūsu uzdevums, lai īstenotu savu mērķi, bija noorganizēt kārtīgas skriešanas sacensības Ventspilī, jau 2010.gadā (Piedzīvojuma Parka Pusmaratons, www.pusmaratons.lv), un tas mums izdevās lieliski! Tas nav mūsu vērtējums, bet to mēs esam saņēmuši gan no sacensību dalībniekiem, gan skatītājiem! Lai tiem, kas 2010. gada sacensības skatījās no malas, būtu iesākt vieglāk un gudrāk skriet, esam nolēmuši popularizēt skriešanu visu gadu, atverot mājas lapu www.maratonaklubs.lv
Piedzīvojuma Parka pusmaratona skrējiens ir plānotas kā ikgadējs, kuras notiks jūnijā - iepriekšējā svētdienā pirms Līgo svētkiem! 2011.gadā sacensības notiks 19.jūnijā. Lai veiksmīgi noskrietu garo, 21 km distanci, būtu jāsāk skriet jau tagad, un to mēs aicinām darīt kopā ar mums!


Ar cieņu, pirmie Ventspils Maratona Kluba biedri:

Aigars Matisons

Māris Priedēns

Andris Valerts

Zane Boitmane – Priedēna


....taču Daniēls domā, ka viss noticis tā: skatīt šeit
  (294.26 KB)