Ziemassvētku konkurss MARATONA KLUBĀ 

Drukāt
02.12.2011 13:25

Visas lietas ko dzīvē darām, mēs vēlētos darīt vēl labāk. Tieši to pašu varam teikt arī par skriešanu, tāpēc MARATONA KLUBS ir izsludinājis Ziemassvētku konkursu. Tev ir unikāla iespēja piedalīties konkursā un iegūt iespēju piedalīties 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā bez maksas un ne tikai. Tev ir iespēja pierādīt, ka vari būt atraktīvs, zinošs un katru dienu, sākot no 05.12.2011. līdz 30.12.2011. no plkst.9.00 līdz nākamās dienas plkst.7.59 Tev būs iespēja izdomāt (uzminēt) u.t.t. pareizo atbildi uz uzdoto jautājumu (pavisam kopā 25 jautājumi) un, norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, jāatsūta uz e-pastu santiks@maratonaklubs.lv , un, ja katru dienu Tu piedalīsies, tad Tev būs iespēja būt vienam no pirmajiem 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratona dalībniekiem dalībnieku sarakstā jebkurā distancē ar savu unikālo starta numuru. Uzvarētāji balvas varēs saņemt 2012.gada sākumā vai 31. decembrī Ventspilī, kad notiks Vecgada skrējiens.

Konkursa uzdevums: pieradīt, ka Mēs protam ne tikai skriet, braukt ar riteni, būt aktīvi, bet esam arī zinoši un zinātkāri.
Konkursā var piedalīties *: jebkurš skrienošs, neskrienošs, bet ar mērķi piedalīties un skriet 3. Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā un ne tikai.
Metodika: Katru dienu jāseko līdz uzdotajiem jautājumiem MARATONA KLUBA mājas lapā www.maratonaklubs.lv un jācenšas rast (izdomāt, uzminēt) pareizo atbildi uz uzdoto jautājumu un sūtīt savu atbildi uz uzdoto jautājumu katru dienu no 05.12.2011.plkst.9.00 līdz nākamās dienas plkst.7.59 un tā katru dienu līdz 30.12.2011. plkst. 7.59. Iepriekšējās dienas jautājuma pareizā atbilde tiks publicēta pie jaunā konkursa jautājuma. Atbildes uz konkursa jautājumiem jānosūta norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru uz e-pastu santiks@maratonaklubs.lv (dažās programmās, nospiežot uz epastu, epasta programma atvērsies automātiski). Saņemtās atbildes tiks apkopotas, summētas un šā gada 30.12.2011. plkst.8:15 būs jau zināmi potenciālie uzvarētāji. Nesatraucamies, ja kādu atbildi nezinām, jo kuram vairāk pareizas atbildes, tas uzvarētājs, tikai noteiktā laikā jāatbild!
Balvas: pirmajam, visvairāk pareizu atbilžu autoram, būs iespēja kopā ar diviem draugiem apmeklēt Ventspils segto ūdens parku, visās zonās uz 2 stundām, otrajiem trīs vispareizāk zinošākajiem atbildes sniedzējiem būs unikāla iespēja bez maksas piedalīties 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā jebkurā distancē ar savu unikālo starta numuru, un tad vēl trīs saņems pārsteiguma balvas no mūsu atbalstītājiem, kopā 7 uzvarētāji! Ja uzvarētājiem būs vienāds punktu skaits, balvas tiks izlozētas 31.decembrī, pēc Vecgada skrējiena, visiem redzot!

*konkursā nedrīkst piedalīties Andris Valerts un Santa Feldmane, jo viņi zin visas atbildes uz jautājumiem un, lūdzu, nemēģiniet mūs uzpirkt, tas jums var dārgi izmaksāt! 

Andris&Santa

Veiksmi konkursā!

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru