MARATONA KLUBA dalībnieka karte Nr.100 

Drukāt
14.01.2012 23:12

Šajā nedēļa tika izgatavota jau 100. MARATONA KLUBA dalībnieka karte! Maksājums par karti tika izdarīts no Portugāles manā klātbūtnē, samaksāja un aizbrauca uz Latviju, ka paspēju pajautāt tikai kā viņu sauc - Anita Kažemāka no Preiļiem. Ja man jautātu, kas ir Anita, tad varu atbildēt no filmas „Kaukāza gūstekne” biedra Saahova vārdiem: „ Studente, sportiste, „komjauniete” un vienkārši skaistule!"

100.karti neizgatavojam katru dienu, tad aizsūtīju dažus jautājumus, Anitai, uz epastu, un, lūk, atbildes:
1.Kur tu uzzināji par mūsu klubu?
Par maratona klubu uzzināju, piedaloties pirmajā Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā un no sarunām ar citiem sportistiem un kluba dalībniekiem.
2.Kāpec tu nolēmi pievienoties mūsu klubam?
Par pievienošanos MARATONA KLUBAM, jāsaka paldies manam treniņbiedram un jūsu kluba dalībniekam Arnim Rumbeniekam, jo viņš bija tas, kas mani pamudināja pievienoties jūsu pulkam.
3.Ko tu dari „dzīvē”?
Pašreiz, esmu 3.kursa studente Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, kur apgūstu vieglatlētikas trenera un menedžera prasmes. Īpaši laika nekam citam neatliek, jo sports un mācības prasa savu. Cenšos pēc iespējas vairāk kontaktēties ar draugiem un ģimenes locekļiem, kas mani atbalsta un vienmēr ir ar mani.
4.Kāds ir tavs dienas grafiks kā sportistei?
Dienas grafiks man ir diezgan saspringts, jo visa diena jau ir saplānota no paša rīta līdz vakaram. Darba dienas lielākoties vienādas – lai dienā būtu divi treniņi ceļos ap sešiem, pēc treniņa brokastis un dodos uz augstskolu, pēc augstskolas pēcpusdienā ir otrs treniņš. Vakarā atpūšos vai arī pievēršos mācību materiāliem. Brīvdienas pavadu mājās pie tuviniekiem vai arī ar tuvākajiem draugiem. Protams, neizpaliek arī treniņi.

 

 5.Vai tu tik labi esi izskatījusies vienmēr, varbūt bērnība biji „resnīte”?
Jāsaka paldies par komplimentu! Nē, bērnībā biju maza, smalka meitene.
6. Vai vari atklāt savus dzīves mērķus, piemēram, kāda un kur tu būsi 2016.gadā?
„Dziļa nopūta”, jo uz šo jautājumu ir ļoti grūti atbildēt, zinu, ka sportā vēl noteikti būšu 2016.gadā, katrā ziņā sports manā dzīvē pašlaik ir primārais.
Par dzīves mērķiem kopumā, tad, protams, kā jau vairums sportistiem, mērķis ir Olimpiskās spēles, bet lai līdz tām tiktu ir jāiegulda darbs, kuram jāpieiet ar lielu atbildības sajūtu.
7.Vai tev ir dzīves moto, pēc kā tu vadies?
Tāds konkrēti viens moto man nav, bet drīzāk es vados pēc savas iekšējās ticības. Nevajag baidīties sapņot un uzstādīt sev augstus mērķus, jo sapņi piepildās!
8. Vai bez sportošanas tev ir kāds hobijs?
Brīvos brīžus cenšos vienmēr izmantot lietderīgi spēlēju volejbolu, basketbolu un lasu grāmatas, tām laiku cenšos atvēlēt vienmēr. Patīk skatīties filmas un interesēties par aktuālajām lietām pasaulē.
9. Vai tu vari ko ieteikt tiem, kas vēl nav sākuši sportot, taču vēlās to darīt?
Tad lai negaida vairāk ne mirkli! Apdomīgi pievēršas sportam, jo sports ir tas, kas dzīvei piešķir citas vērtības. Aktīvs dzīvesveids ir vislabākās zāles pret visu, tas palīdz atbrīvoties un aizmirst visas ikdienas rūpes, tas dod jaunu elpu un iedvesmu dzīvot.
10. Tavs novēlējums aktīviem kluba biedriem?
Katram mums ir savi mērķi, ko vēlamies sasniegt gan sportā, gan privātajā dzīvē, tāpēc nevēlu Jums, lai katra nospraustie mērķi īstenojas.

Liels paldies, Anitai, ka atbildēja uz jautājumiem, viņa man solīja to sestdien izdarīt un sestdien arī viņa to izdarīja! Novēlam, Anitai, 2016.gadā noteikti aizbraukt uz Riodežaneiro, un cik būs mūsu spēkos, mēs Tev palīdzēsim!

Tā kā, Anitai, ir paveicies būt 100. MARATONA KLUBA dalībniecei, dāvinām viņai mums visiem zināmos, kvalitatīvos cimdus un galvas banti no firmas North 66, kā arī bezmaksas dalību 3.Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā!

Uzrakstīja un izdomāja jautājumus Andris V

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru