8.marts – tulpju svētki? 

Drukāt
03.03.2012 17:58

Mūsu Valentīndienas skrējienu atbalstīja jauks dāvanu veikaliņš Florinta, biju tajā nesen iegājis, un redzēju tajā visdažādākās skaistas lietas, kuras būtu piemērotas dāvanām sevišķos svētkos, un lai nu kā mēs attiecāmies pret 8.marta svētkiem, viņas gaida no mums šajā dienā kaut ko īpašu! Protams, vienkāršākais ir nopirkt vienu vai trīs tulpes vai rozes, uzdāvināt, un jau pēc 24 h tās tiks izmestas ārā. Parunāju ar veikala īpašnieci, Intu, un piedāvāju viņai uztaisīt rakstu par dāvaniņām no viņas veikala, lai mēs (vīrieši) būt pārāki par tiem, kuri aprobežosies ar „tulpēm”. Tālāk spiest „lasīt tālāk” drīkst tikai vīrieši! 

Laukā ir marts un šis ir pirmais pavasara mēnesis, kad mūs vairāk lutina saule, dienas paliek garākas, cilvēki paliek darbīgāki un viss rādās košākās krāsās. Lai nu kā pie mums būtu ar laika apstākļiem, bet martā ir viena ļoti saulaina un krāšņa diena un tas ir 8.marts. Lai cik, tas banāli nebūtu, bet tā ir diena, kuru sievietes gaida īpaši, jo šo dienu krāšņu padara ziedi, uzmanības apliecinājumi ..... mīļdāvaniņas. Šī ir diena, kad vīriešiem ir iespēja pārsteigt un palutināt savas mīļās sievietes, iepriecināt ar kaut ko īpašu. Vairums stiprā dzimuma pārstāvju īpaši neiespringst un izlīdzas ar pierastajām dzeltenajām un sarkanajām tulpēm. Bet varbūt šogad varam pamēģināt ko citu? Piemēram, pārsteigt sievieti ar jaunu un interesantu rotu!!!

Visas sievietes dievina rotaslietas un tas jau sen nevienam nav noslēpums – auskari, kaklarotas, rokassprādzes, piespraudes, gredzeni – šīs ir lietas, kuras padara sievieti skaistu, pievilcīgu un, nebaidos arī teikt, laimīgu. Visos laikos, lai sevi izceltu, sievietes ir valkājušas rotaslietas, bet šobrīd rotas piedzīvo savu popularitātes virsotni, jo tās tiek darinātas no dažādiem materiāliem – sākot ar cēlmetāliem un beidzot ar akrila masām (plastmasu), materiālu klāsts ir tik plašs, ka katrs var izvēlēties atbilstošo, atliek vien izvēlēties un iepriecināt savu mīļoto sievieti! Nebaidieties riskēt un pārsteidziet viņu ar kādu jauku rotu, kas lieliski papildinās viņas garderobi un izcels viņu citu sieviešu vidū.


Veikals Florinta atrodas Ventspilī, Tirgus ielā 7, tur kur Uzņēmumu reģistrs!


Reklāmu sarakstīja Inta P, un palīdzēja Andris V

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru