Īpašā izloze komandām Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā 

Drukāt
27.05.2015 09:36

Katru gadu ar godu rakstiem esam apbalvojuši kuplākās komandas un kolektīvus Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā, arī šogad tradīcijas tiek turpinātas un trīs kuplākās komandas tiks pie īpašiem diplomiem, taču šajos skriešanas svētkos būs īpašs pārsteigums – notiks izloze starp pieaugušo komandām, kurās jābūt vismaz 10 dalībniekiem (7 dalībniekiem jābūt virs 18 gadu vecuma). Visas tās komandas, uzņēmumi, sporta klubi, ģimeņu apvienības, kuras pieteiks vismaz 10 dalībniekus, neatkarīgi no distances piedalīsies izlozē, un 21.jūnijā uzreiz pēc uzvarētāju apbalvošanas tiks izlozētas trīs dāvanu kartes no veikala Sportland – 200 EUR, 150 EUR un 100 EUR vērtībā. Tādi paši noteikumi attiecās arī uz jauniešu komandām, skolām, klasēm, sporta skolām, arī starp tām tiks izlozētas trīs dāvanu kartes no veikala Sportland – 200 EUR, 150 EUR un 100 EUR vērtībā. Skolēnu komandās arī jābūt vismaz 10 dalībniekiem, bet visiem komandas dalībniekiem jābūt līdz 18 gadu vecumam.

Īpašo komandu pieteikumu varat izdrukāt vai aizpildīt ŠEIT, un sūtiet to andrisvalerts@gmail.com , apmaksu varēsiet veikt ar pārskaitījumu.

20. un 21. Jūnijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā skrējēju reģistrācijas teltī papildus būs iespēja veikt Komandu reģistrāciju, bet kuri būs jau reģistrējušies varēs pārbaudīt, vai tiešām jūsu komanda ir reģistrēta. Tie skrējēji, kuri to nebūs vēl paspējuši varēs to veikt uz vietas skrējēju reģistrācijas teltī.

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru