Kā kluba biedri jaunajai sezonai rūdījās 

Drukāt
28.12.2015 14:25

Kādā jaukā decembra dienā Ingrīda telefonēja uz Beverīnas novadu un informēja, cik jauki apvienojusi pastaigu pa čalojošu mazu upīti un skriešanu basām kājām. Toms un Sandra pēdējo reizi bija peldējušies pēc Siguldas kalnu maratona oktobrī, un viņiem radās ideja, ka jāorganizē taču kopā peldēšanas pasākums kādā no tuvējiem ezeriem. Domāts-darīts, Ingrīda apzināja pieejamākos apkaimes ezerus un 27.decembrī visi satikāmies Cēsīs.

Tieši šorīt pēc ilgāka laika bija mazliet uzsalis, un termometrs rādīja -3 pēc Celsija. Mazā, bet jaukā kompānija uzticējās Ingrīdas izvēlei un devās uz Niniera ezeru, apmēram 5km no Vāveru ielas Cēsīs. Tieši pašlaik te bija manāmas vairākas ģimenes ar bērniem un suņiem svētdienīgā pastaigā. Vērojām ezera krastus un metot sprunguļus pārbaudījām, kurā vietā ledu iespējams ielauzt, lai braši dotos ūdenī. Kādā ielokā ieraudzījām glītu laipiņu un tās galā kāpnītes, pa kurām iekāpt Ninierī. Blakus tiltiņam gozējās glīts soliņš un paklājiņš. Nolēmām, ka šī ir īstā vieta un kā apstiprinājums tam pēc brīža parādījās vīrietis un sieviete, kuri apņēmības pilni atbrīvojās no drēbēm un bez trokšņa devās ūdenī. Nolēmām, ka mēs kā amatieri pavērosim pieredzējušos peldētājus. Ahā! Sieviete bija pavisam drosmīga, jo peldēja slaidu loku un pēc tam viņai sekoja arī vīrietis. Kad minētie peldētāji bija aizgājuši, ieradās vēl viens cienījamu gadu “ronis” un dūšīgi peldēja itin tālu. No ūdens laukā viņš iznāca gluži sārts un mundrs. Tagad bija mūsu kārta. Pirmā, visdrosmīgākā ūdenī devās Ingrīda un lieliski iegremdējās dzestrajā ezerā. Viņai sekoja Toms, naski pa kāpnītēm nokāpa, un mazliet no aukstuma drebot, rumpi ezerā mērca. Kad viņus abus bija nofotografējusi un hronikās ierakstījusi, to pašu darīja arī Sandra.

Vēlāk, sēžot iesildītajā automašīnā un sildoties novērojām vēl vienu domubiedru. Viņš atbrauca ar velosipēdu un lietpratīgi atbrīvojies no drēbēm, kādu brīdi peldēja. Mazliet sala kājas un rokas, bet sajūtas bija vienkārši brīnišķīgas –jutāmies svaigi un dzīvelīgi un nolēmām, ka tik atspirdzinošs pasākums ir jāatkārto. Vai jums nav jaukas peldētāju kompānijas? Nāciet pie mums!

 

Sandra

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru