Skrējiens Latvijai 101 

Drukāt
05.11.2019 20:42

Arī šogad, 18. novembrī, no pulksten 10:30 aicinām ikvienu Ventspils iedzīvotāju un viesi piedalīties skrējienā veltītā Latvijas 101 gadei, lai kopā dotos izskriet Latvijas kontūru Ventspils ielās. Interesentiem būs iespējams izvēlēties izskriet 11,5 kilometrus garo valsts kontūru pa Ventspils ielām vai mazo Latvijas apli 850 metru garumā Reņķa dārzā, kuru varēs veikt bērni, ģimenes un seniori. Mazās distances starts plānots plkst. 10:30, kurā seniori, bērni un ģimenes varēs savā izvēlētajā tempā izskriet šo emocionālo apli, kur tiks atzīmētas Latvijas pierobežas pilsētās, līdz ar to varēsim bērniem mācīt arī Latvijas ģeogrāfiju.

Gan mazā trase – 850 metru garumā Reņķa dārzā, gan lielā trase veidota sadarbībā ar SIA “Ģeodēzists” pārstāvjiem. Šogad starts lielajai trasei būs simbolisks, paredzēts plkst. 11:18, kā arī garajā distancē būs vairāki atzīmēti punkti ar dažādu Latvijas pilsētu uzrakstiem.  Skrējiena laikā būs iespējams skriet kopā ar zinošiem tempa turētājiem, kuri “uzraudzīs”, lai katram izdodas trasi veikt pareizi!. Parādīsim, ka esam aktīvi, sportiski un sāksim dienu aktīvi izskrienot Latvijas kontūru Ventspils ielās.

Pēc skrējiena ikviens saņems piemiņas suvenīrus un  varēs nobaudīt siltu tēju un putru! 

Aicinām ikvienu piedalīties pasākumā un iesākt Latvijas dzimšanas dienas rītu aktīvi!

“Izskrien mazo un lielo Latviju Ventspilī!” organizē biedrība “Maratona klubs” ar Ventspils pilsētas Domes Sporta pārvaldes atbalstu.

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru