Gada atzinība sportā 2011 

Drukāt
10.12.2011 21:21

Vakar, 9.decembrī bijām Ventspils Kultūras centrā, kur notika „Gada atzinība sportā ” balvas pasniegšana. Balvas sportistiem un sporta darbiniekiem tiek pasniegtas par sasniegumiem sportā un Ventspils pilsētas vārda popularizēšanu Latvijā un Pasaulē. Šogad „Gada atzinība sportā 2011” septiņās nominācijās, kopā bija saņemti vairāk nekā 300 ieteikumi, kuri tika sakārtoti atbilstoši nominācijām, un uz balvām kopumā pretendēja 43 cilvēki Balvas tika pasniegtas 7 nominācijās: Labākais sportists, Labākā sportiste, Labākais treneris, Cerība sportā, Paraugs sportā, Entuziasts sportā, Mūža ieguldījums sportā. Atbilstoši nolikumam, iedzīvotāju izvirzītos kandidātus izvērtēja Ventspils pilsētas domes Sporta komisija, bet galējo lēmumu atzinības piešķiršanai pieņēma Ventspils pilsētas domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja.

Uz nomināciju „Entuziasts sportā – Ventspilnieku simpātija” kandidēju gan es, gan mūsu treneris Aigars, gan daudzi citu sporta veidu pārstāvji, un varam priecīgi paziņot, ka minēto balvu ieguva mūsu treneris, Aigars Matisons! Viņš tik tiešām to bija pelnījis, kaut kad 1982.gadā kā viņš „uzvilka” pirmās sporta kedas, tā viņš tās vēl nav „novilcis”, un pats galvenais, vēl nemaz netaisās to darīt! Daži sportisti atgriežas sportā, bet Aigars nekur nekad nav bijis aizgājis un tā visus šos gadus, es viņam piešķirtu arī balvu „Izturīgākais sportists”! Un neformālā vērtējumā, Aigara, uzruna bija viena no labākajām, kaut viņš bija ļoti uztraucies! (bija kā Oskarā, rādīja kandidātus uz ekrāna, atvēra konvertus, un tad paldies mammai, tētim un trenerim utt)!

FOTO: Mēs kopā ar balvas ieguvēju!

Gribu visiem pateikt paldies, kuri par mums balsoja, nākošgad mums jāuzvar vismaz divās nominācijās, un arī Kuldīgā un Liepājā!


Aprakstīja Andris V

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru