Piecpadsmit gados Pirmais pusmaratons! 

Drukāt
25.05.2012 09:36

Ventspilnieks, Uvis Jānis Balinskis, mūsu kluba dalībnieka Sandra Balinska dēls, svētdien, 20.maijā piedalījās Rīgas maratonā un noskrēja savu pirmo pusmaratonu (ar ļoti labu rezultātu 01:55:35), un jau vakarā atrakstīja mums, kā viņam bija gājis un kādas sajūtas viņš ir saņēmis. Un tagad vēstule:
„Man ir 15 gadi. Sportoju jau no 3 gadu vecuma un no četru gadu vecuma trenējos un spēlēju hokeju. Šogad spēlējot Latvijas bērnu jaunatnes čempionātā U-16 grupā Tukuma komandas sastāva izcīnījām sudraba medaļas.

Doma noskriet pusmaratonu radās jau pirms pāris gadiem, jo gribējās pārbaudīt savas spējas un vai es to varēšu. Pusmaratonam īpaši negatavojos, jo man pietiekami liela slodze trenējoties hokejā. Sezonas laika katru dienu ir gan sausie, gan ledus treniņi, bet brīvdienās spēles.
Lai veiksmīgi veiktu pusmaratona distanci man noderīgi bija tēva padomi, kurus uzklausot un ievērojot noskriet pusmaratona distanci nebija grūti. Visgrūtākais posms pusmaratona distancē bija skrienot pāri Dienvidu tiltam. Man ļoti palīdzēja tēva atbalsts pēdējos divos kilometros, ko veicām kopā. Beidzot distanci sajūta ir lieliska. Pēc finiša pārņēma laimes sajūta, ka pirmais pusmaratons ir veiksmīgi pievarēts.
Nākošgad plānoju atkal noskriet kādu pusmaratonu, bet pēc pāris gadiem varbūt arī maratonu. Vairāk gan gada laikā pusmaratonus nesanāk noskriet, jo hokeja sezona sākās jau jūlijā (treniņnometnes) un beidzās maijā.


Man ļoti gribējās pierādīt sev, ka es to varu un izrādās, ka varēju!

Ar Uvi sazinājās Ilze V

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru