3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratona tempa turētāji! 

Drukāt
28.05.2012 13:59

16. jūnijā Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratona trasē skrējēju ērtībai tempa turēšanu nodrošinās MARATONA KLUBA skrējēji. Pusmaratona tempa turētāju jeb tempotāju plānotie finiša laiki ir: 1h35min; 1h45min un 2h. Meklējiet savu plānoto laiku, lai iepazītos ar savu tempa turētāju komandu!

Viņus varēs atpazīt pēc krāsainiem SWEDBANK baloniem. Viņus varēs atpazīt pēc speciāliem krekliem uz kuriem būs uzrakstīts plānotais finiša laiks. Kas ir viņi? Viņi ir tempa turētāji jeb tempotāji, kuri 16.jūnijā, Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā visu pusmaratona distanci veiks vienmērīgā, savam finiša laikam atbilstošā tempā. Palīdzēs mazāk pieredzējušiem skrējējiem “nepārķert” sākuma tempu, taupīt spēkus skrienot vienmērīgi. Viņi ir pieredzējuši skrējēji, kuri palīdzēs citiem skrējējiem pieveikt distanci un sasniegt finiša līniju noteiktā laikā.

PUSMARATONS 1:35


Sandris Balinskis
Skriešanas CV:
Nopietni sācis skriet pirms 4 gadiem, bet sporto jau kopš skolas laikiem.
Skriešanas karjerā noskrieti 3 maratoni, 16 pusmaratoni, 6 stundu skrējiens jeb 62 km.
„Kas var sniegt lielāku gandarījumu kā palīdzēt kādam noskriet pusmaratonu!”
Labākais laiks pusmaratonā 1:25:57.

 

Mārcis Standzenieks
Skriešanas CV:
„Skriešana man pazīstama no jaunības gadiem, kad kopā ar Aigaru trenējamies. Pēc skolas beigšanas dienests LR armijā un sporta gaitas izpalika. Atsāku skriešanu tieši 2010 gada maijā, kad skatījos televīzijā Rīgas Nordea maratonu. Tas mani „aizķēra” un pat asaras acīs saskrēja. Nolēmu ar nākošo dienu sākt skriet, bet kaut sākumā tā bija aktīva kustība pie saviem 98 kg. Pēc 3 trim mēnešiem bija vēlēšanās pamēģināt noskriet Kuldīgas pusmaratonu (pilnīgākā izgāšanās 2:20,50). Sapratu, lai to paveiktu, treniņu process tiek sagatavots mērķtiecīgāk un pēc 8 mēnešiem noskrēju pusmaratonu jau pa 1:48:35. Un tā es turpinu skriet. Man tika piedāvāts būt par tempa turētāju - 1:35, apsvēru, ka es to varētu paveikt (ja Dievs būs labvēlīgs manām sporta gaitām) un nolēmu piekrist šim unikālam piedāvājumam. Ne jau katrā pusmaratonā ir šādi piedāvājumi!”

Skriešanas karjerā pieveikti jau 15 pusmaratoni.

Labākais laiks pusmaratonā 1:29:24.


PUSMARATONS 1:45

Ģirts Vēvers
Skriešanas CV:

Skriet sācis 2010.gada augustā ar 5km distanci Kuldīgas pusmaratonā. Pirms tam gan skolas laikā četrus gadus gājis tā sauktajā sporta klasē, kur nodarbojies ar skriešanu.
Skriešanas karjerā pieveikti 11 pusmaratoni un 1 maratons Romā ( laiks 3:51:37).
„Prieks, ja varu kādam ar savu vidējā amatiera līmeni palīdzēt. Atceros pats, ka pagājušajā gadā Ventspilī turējos aiz tempa turētājiem, un tas man palīdzēja sasniegt iecerēto rezultātu!”
Labākais laiks pusmaratonā - 1:34:43.

 

Ilgonis Apfelbaums
Skriešanas CV:
Sācis skriet no 1985.gada.
Skriešanas karjerā pieveikti 27 pusmaratoni , 7 maratoni (labākais laiks maratonā - 2h 58.03)
Labākais laiks pusmaratonā – 1:25:04.


PUSMARATONS 2:00

Aldis Šternbergs
Skriešanas CV:
„Sāku skriet 2002. gadā ar 3km distanci, jo Cēsu instruktoru skolā tā bija ieskaites distance un lai iekļautos normatīvos nācās trenēties. Tad likās „baigais gabals” ko skriet. Pirmo pusmaratonu noskrēju 2009. gadā Kuldīgā. Skriet par tempa turētāju piekritu, lai kā īpaši atzīmētu savu 20. pusmaratonu, jo personīgam rekordam tagad neesmu gatavs, bet zem 2 h nebūtu problēmu. Arī izmēģināt, kā ir skriet ar baloniņu virs galvas būtu interesanti un sava veida pieredze!”

Skriešanas karjerā noskrieti 19 pusmaratoni un viens maratons (Romas maratons 4:53:47)
Labākai laiks pusmaratonā - 1:48:11

 

Jānis Šteinbergs
Skriešanas CV:
Skriet sācis no 2011. gada jūlija.
2012.gadā ir jau noskrieti 2 pusmaratoni.
„Par tempa turētāju piekritu, jo piedāvāja, un kāpēc gan ne!”
Labākai laiks pusmaratonā - 1:42:14

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru