Pamēģinām nomest svaru (papildināts 18.janvārī) 

Drukāt
19.12.2012 15:42

Ziemas laikā mēs sevišķi nepievēršam uzmanību saviem liekajiem kilogramiem, jo kurš gan tos redz, ja nu vienīgi pirtī. Taču pavasaris un vasara pienāks nemanot, tādēļ vadīšos pēc principa - „ratus taisi ziemā”! SIA „TOPSPORT” piedāvā uztura bagātinātāju SUPER FAT BURNERS, tulkojumā - Vislieliskākais tauku dedzinātājs, interesanti, vai tas strādā. Atšķirībā no citiem līdzīgi „skanošiem” produktiem, šis nesatur ne kofeīnu, ne citus līdzīgus produktus, kas palielina mākslīgi ķermeņa temperatūru.

Par manu (Andris) svaru ir šādi - četrus gadus atpakaļ sāku skriet, man bija 96kg, un diezgan strauji, laikam gada laikā nokritos līdz 83kg, tajā laikā skrēju ap 50km nedēļā. Sāku skriet ap 80km nedēļā, un svars nokritās līdz 81kg. Gatavojoties kārtējam maratonam skrēju jau vairāk kā 100km nedēļā, svars bija jau 77kg, šis arī ir bijis mans zemākais svars. Šogad pavasarī pirms Romas maratona svēru 77.5kg. Vasarā kaut kā „netīšām” uzēdu līdz 80kg, un godīgi - skrējās diezgan slikti salīdzinot kad biju 77-78kg. Pirms rudens Amsterdamas maratona atkal nokritos līdz 78kg. Pēc maratona, 21.oktobrī, sāku „izlaisties”, ēdu visu ko gribu, un pats galvenais, ka ļoti gribas ēst, skrienu mazāk, ap 50km nedēļā, un šodien 19. decembrī sveru jau gandrīz 82kg (precīzi 81,4kg). Es katru reizi sveros pēc apmēram stundas ilga skrējiena. Tūlīt jāsāk gatavoties jaunajai skriešanas sezonai, vēl visi svētki priekšā, pamēģināšu palielot SUPER FAT BURNERS, vai tas strādā un kā tas strādā! Man mērķis ir mēneša laikā, 19.janvārī, būt 78,5kg, sevišķi neierobežojot ēšanas paradumus.


Vēl eksperimentam nolēma pievienoties viena no Maratona kluba atbalstītājām, Inta Plūme. Viņas augums ir 170cm, svars 70kg, kas viņai ir stipri par daudz. Inta strādā savā veikaliņā „Florinta”, pirms Ziemassvētkiem darba ļoti daudz, jo gatavo visdažādākos rotājumus šiem jaukajiem „pārēšanās svētkiem”. Inta audzina trīs bērnus, skrien tikai tad, kad gribās izvēdināt galvu, pāris reizes nedēļā iznākot. Viņai ir divas kārtīgas ēdienreizes – brokastis un pusdienas. Vakariņas ir, bet mazākas un cenšas neēst pēc 18.30. Auzu putru no rītiem ēd dažreiz, pārsvarā tās ir dažādas sviestmaizes. Tātad īpašu ierobežojumu ēšanā nav, bet tomēr pievērš uzmanību, ko „liek” mutē. Viņa domā, ka šis produkts nestrādā!


Pirmo reizi SUPER FAT BURNERS mēs sāksim lietot 19.decembra vakarā, un lietosim 30 dienas, vidēji pa 6 tabletēm dienā, kopā ar katru ēdienreizi pa 1-2 tabletēm un plus vēl divas tabletes stundu pirms skrējiena. Pirmā atskaitīšanās par svaru būs 30.decembrī, tad 10.janvārī un 19.janvārī. Komentāros izstāstīsim kā mums iet, un kā „garšo” šis uztura bagātinātājs.

Jaukus Ziemassvētkus un domājiet ko „ bāžat” mutē, un vairāk ko „laižat” ārā (runājat)!

Eksperimentu aprakstīja Andris

30.decembris – pirmā svēršanās!

Kā runājām, tad 30.decembrī, pēc 10 dienu „būrnerīša” lietošanas sveramies. Rīta treniņš regulārais, 10km skrējiens + 3km kāpinošā tempā + 1km atsildīšanos. Kas ir slikti - vakar, 29.decembrī, man bija „Gardēžu klubiņš”, un vēl pl.22.00 tika likti priekšā kārtīga porcija ar Cēzara salātiem ar vistu un mērci, un tad vēl desertā apceptas auzu pārslas ar biezpienu un putukrējumu, apakšā plūmju ķīselis. Tika iztukšota arī pudele sausā sarkanvīna. Vai tas viss ietekmēja šodienas svēršanos, nezinu? Svari līdz uz manēžu ...... 81,4kg, precīzi tik pat, cik bija 10 dienas atpakaļ.

Ziemassvētkos bija kārtīga pārēšanos. „Būrnerīti” lietoju katrā ēdienreizē un divas tabletes stundu pirms treniņa. Sadzīvē neko „nejūtu”, bet treniņos skrienas lieliski, varbūt L karnitīns palīdz, nezinu, bet treniņos ātrumi ir lieliski. Skrienu 5 reizes nedēļā.

Sazvanīju Intu, jautāju, kā viņai? Intai tik gludi nav gājis, viņa divas dienas mocījās ar vīrusu, ka nav varējusi neko prātīgu ieēst, un līdz ar to šīs dienas „būrnerīti” nelietoja, skriet Inta arī nav bijusi, un Ziemassvētkos nepārēdās „siltos speķa pīrādziņus”! Inta šodien sver....70kg, tas nozīmē nav izmaiņu!

Bet mēs „nepadosimies”  – turpinām eksperimentu, 11.janvārī būs „jauni kilogrami!”

Andris&Inta

 

11.janvāris - mums ir panākumi!

Pēc pirmās svēršanās, 30.decembrī, bija iestājusies skepse, un šodien 11.janvārī uz nekādiem panākumiem necerēju. Šodien treniņā 55 minūšu skrējiens, kājas slīdēja, temps lēns, ap 5:20min/km. Pēc tam manēžā nedaudz (vispār diezgan daudz, bet ir darīts 2 -3 reizes vairāk) lēcieni – vardītes, izklupieni, atspērieni. 31.decembrī nepārēdos, pavisam mēreni, arī alkoholu praktiski nē, varbūt 50 gramus Bacardi un pusnaktī nedaudz šampi. Pagājušā nedēļa skrēju daudz, katru dienu, taču šonedēļ pavisam maz, pirmdiena un ceturtdiena brīva, turpinu vakaros ēst saldumus (tas ir ļoti, ļoti slikti liekajam svaram), un ar visu to, šodien pēc treniņa sveru .....80kg, pat svari ilgi stāvēja uz 79,9, bet kad fotografēju, tie pārleca uz 80kg.

Inta šodien zvana: „Andri, man pirmā bundžiņa būrnerītis ir cauri, ved nākošo!” Jautāju kā Jaunā gada svinības un ar skriešanu? Viņai, atšķirībā no Ziemassvētkiem, kad ēdusi mēreni, Jaungada svinībās „galdi ir lūzuši”! Bet nu pēc svinībām, vakariņas ēdot pavisam maz. Inta arī šajā nedēļa 2-3 reizes ir skrējusi. Nu ko...Inta ir palīdusi zem 70kg, un nu ir 69,5 kg!


Tiekamies vēl pēc nedēļas, 18.janvārī, es taisos tos vakara saldumus nedaudz ierobežot!

Andris&Inta

18.janvāris - "beidzamā" svēršanās

Ir pagājis mēnesis, kopš radās ideja izmēģināt SUPER FAT BURNER produktu. Šodien treniņā viegls skrējiens, nedaudz pāri stundai. Saule šodien spīdēja, bet kad iepūta vējš sejā, bija baigi riebīgi, taču jau paliek vakaros gaišāks un būs drīz pavasaris. No šodienas vairs būrnerīti nelietošu, jo svētdien došos uz trīs nedēļu treniņu nometni, kur skriešu 2 reizes dienā un laikam jau ļoti daudz. Kas šodien notikās uz svariem - 80,4kg!

Saldumus šajā nedēļā nedaudz ierobežoju, pat vakariņas bija ideālas - galerts, biezpiens, vistiņa, siers, taču ļoti negribējās pirms sporta nometnes saaukstēties vai noķert kādu vīrusu, tādēļ pēc pareizām vakariņām, kad bija "ledusskapis" jāver ciet, tika ēstas ķiplokmaizes ar veco labo ķieģelīti, un tās bija tik garšīgas, ka nevarēju sevi ierobežot normālā daudzumā....pārēdos un tā visu nedēļu, šodien gan vairāk negribās!

Iekopēšu Intas epastu, ko saņēmu šorīt: "Cik saprotu, tad projekts ar “burnerīti” ir beidzies un pēc šī rīta svēršanās svari rāda 69,2 kg. Tātad, mēneša laikā ir pazuduši 800 grami!!!!! Es teiktu, ka tā tomēr nav brīnumlīdzekļa ietekme, bet aktīva kustēšanās un nepārēšanās. Atlikušās tabletes izdzeršu, man vēl palikušas diezgan daudz, un tad došu ziņu par rezultātiem."

SAUSAIS ATLIKUMS: parunājot ar TOPSPORT pārstāvi, šis ir labs produkts tiem "apaļajiem", kuri sāk skriet. Šajā produktā nav tās vielas, kuras "mākslīgi" samazina svaru, un pēc tam to visu uzēd atpakaļ. Man treniņos ļoti labi skrējās, piemēram, trešdien skrēju ātros kilometrus pa 3min 53 sec, tik ātri treniņā vēl es nebiju nekad skrējis...bet man, šogad janvārī sākās jau sestā skriešanas sezona! TOPSPORTam, protams, ir interese notirgot pēc iespējas vairāk produktu, taču viņa ieteikums bija, ka šo produktu varētu lietot 2 mēnēšus, un tad beigās pamiksēt ar ļoti līdzīgu produktu CHITOPLUS, arī maksā ap 10 Ls, tie kuri ir lietojuši, saka ka superīgi vēders strādā! Domājiet paši, kaitīgs tas būrnerītis nav, vai tas strādā vai tas ir tikai mārketings....nezinu!

Tie kuri vēlās būrnerīti palietot "publiski", dodiet ziņu, sadarbībā ar TOPSPORT iedosim 25% atlaidi, bet būs jāfotogrāfējās peldkostīmos! 

Gaidām jauko pavasari!

Andris
 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru