Nr.100 

Drukāt
18.04.2016 21:03

Šajā nedēļā tika izgatavota šā gada MARATONA KLUBA dalībnieka karte ar Nr.100! Mūsu kuplajai Maratona kluba saimei ir pievienojies ventspilnieks Uldis Doniņš. 100.karti neizgatavojam katru dienu, tāpēc uzdevām dažus jautājumus Uldim:

Kāpēc MARATONA KLUBS un kur tu uzzināji par mums?

Par Maratona klubu uzzināju no paziņas, kurš piedāvāja pievienoties Maratona kluba svētdienas koptreniņam un teica, ka pārējie treniņu biedri esot draudzīgi, par ko pats pārliecinājos koptreniņos.

Kāpēc tu nolēmi pievienoties mūsu klubam?

Nolēmu pievienoties, jo vienam skriet ir nedaudz garlaicīgi, bet esot Maratona klubā un skrienot kopā ar citiem cilvēkiem, kuriem ir lielāka skriešanas pieredze var uzzināt noderīgus padomus par skriešanu, kā arī skrienot ar labākiem skrējējiem nākas turēt viņiem līdzi kā rezultātā var ātrāk iegūt sev labāku fizisko formu un uzlabot skriešanas rezultātus.

Kāpēc skrien un kāds bija tavs skriešanas sākums?

Skrienu, jo man tas sagādā prieku. Sāku skriet, jo viens draugs pierunāja piedalīties Lattelecom Rīgas maratonā, kurā pieteicos 10km distancei, trenēties sāku kādus divus mēnešus pirms tā un sagatavoties 10km distancei nebija grūti, jo nodarbojos ar dažādām fiziskām aktivitātēm. Kopš tā laika cenšos skriet regulāri.

Kāds ir tavs lielākais skriešanas mērķis nākotnē?

Uz doto brīdi mans mērķis ir sagatavoties un noskriet pusmaratonu, uz maratonu vēl nemērķēju, bet laiks rādīs.

Ko vēl bez skriešanas dari?

Bez skriešanas vēl braucu ar riteni, spēlēju florbolu, ziemā braucu ar sniega dēli, vasarā nodarbojos ar kitesurfingu.

Ko tu dari „dzīvē”?

Ikdienā eju uz darbu, darbojos būvtehnikas nomas nozarē. Ik pa laikam apmeklēju kādu teātra izrādi vai koncertu.

Tavs novēlējums aktīviem kluba biedriem?

Kluba biedriem novēlu izturību, veselību un neapstāties pie sasniegtā. Tik uz priekšu!

Katram mums ir savi mērķi, ko vēlamies sasniegt, tāpēc novēlam Uldim, lai nospraustie mērķi īstenojas. Tā kā, Uldim, ir paveicies būt 100. MARATONA KLUBA dalībniekam, tad no Maratona kluba, protams, neliela pārsteiguma dāvaniņa!

 

Ilze

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru