Šajās Lieldienās Gunčam jau 7! 

Drukāt
13.04.2017 11:10

-Skriesim.lv vēsta, ka savas gaitas skriešanas distancēs esi uzsācis 2010.gadā. Ko darīji pirms tam? Kas bija tavs iedvesmotājs?

Jā, sāku nopietnāk pievērsties skriešanai 2010.gadā,tieši Lieldienu rītā, kad uzsāku savas skriešanas gaitas, ko līdz šim neesmu pārtraucis. Tātad jau 7gadi. Vienmēr manī ir bijis dzinulis iekšā kaut ko aktīvu pasākt, pat skolas laikā nākot no skolas vienmēr ir bijis iekšā “dīdeklis” panākt priekšā ejošo, jo bija jāiet paliels gabals līdz skolai. Šķiet, ka šajā ziņā daudz kas nav mainījies :)Bija laiks, kad pievērsos airēšanai, nedaudz riteņbraukšanai. Tāda īsta iedvesmotāja nebija, kad pievērsos skriešanai, zināju cilvēkus, kas piedalās mačos, gribējās spēkus izmēģināt arī sacensībās.

-Vai skriešanai tevi rosināja Maratona kluba izveidošanās?

Tā kā, nebiju nevienā klubā vai komandā, gribēju startēt zem kāda kluba. Vēlāk nejauši uzgāju Maratona kluba mājaslapu.

- Sacensībās tev patīk skriet vienatnē, jeb labāk tomēr just konkurenta elpu pakausī?

Jo tālāk no konkurenta, jo labāk, bet skrienot kopā vienā solī ir vieglāk tempu noturēt un tikt pie personīgā rekorda.

-Kāds ir tavs neparastākais notikums, kas saistīts ar skriešanu?

Ir divi saistīti notikumi skrienot treniņu, kad pēkšņi priekšā izlec mežakuilis, kas ne tik daudz radīja izbīli, kā nedaudz dziļāk mežā vāvere, kašājoties pa sausām lapām aiz koka, no trokšņa sabijos nepajokam.

- Vai esi māņticīgs? Vai skrējienu dienās tev ir īpaši rituāli?

Māņticīgs ..? Hmm...Itkā nē, bet šad tad pieķeru sevi domājot par to. Rituāls noteikti ir un diezgan stabils, atcerēties iedzert ogli pirms starta! smiley

-Vislabākie laika apstākļi skriešanai ir...?

Man patīk pavasara un rudens gaiss, tad arī ir man piemērotāka gaisa temperatūra. Tā kā aktīvi trenējos pēc trenera sastādītā treniņa grafika, tad ikdienā nav laika domāt par laika apstākļiem, jādara un viss..

- Vai esi saskaitījis, cik apavu pāru nodiluši skrienot?

Vispār jau nē, bet nodilušu apavu kalni noteikti tie nav...daudz vairāk ir iegādāti apavi skriešanai, kas izrādās manām kājām nepatīk, varbūt jānomaina cits brends...

-Kurš ir tavs lielākais līdzjutējs?

No man zināmiem noteikti ir mans dēls Martins, kas bezmaz katru dienu kāpj uz plaukta, lai varētu aptaustīt un apskatīt visas piemiņas medaļas, tai skaitā starta numurus.

-Savu brīvo laiku vislabprātāk tu pavadi...?

Noteikti, tā būs aktīva. Daudz braucu ar riteni pa meža takām, pārgājieni. utt..ziemā tā noteikti ir snovošana un slidošana.

- Tavs lielākais izaicinājums?

Viens no daudzajiem-nolēkt ar izpletni!

Sandra, (foto no Gunta arhīva)

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru