Otrais Valentīndienas skrējiens 

Drukāt
05.02.2012 19:08

MARATONA KLUBS otro gadu, Ventspilī, rīkos skriešanas popularizēšanas pasākumu - Valentīndienas skrējienu pa Ventspils pilsētas centrālajām ielām. Plānotas divas distances. Pieredzējušiem skrējējiem būs jānoskrien 10 kilometri, bet iesācējiem - četri kilometri. Skrējiena sākums paredzēts plkst.18.30 pie Ūdens piedzīvojumu parka Lauku ielā 5, Ventspilī. Tā kā skrējiens notiks tumšajā diennakts laikā, līdzi jāņem atstarotāji, galvas lukturīši, mirgojošās lampiņas.

Tātad, kad? 14. februārī, Valentīndienā!
Kur un cikos? Ventspilī, plkst.18.30 pie Ūdens piedzīvojumu parka Lauku ielā 5, Ventspilī.
Pasākuma mērķis? Rīkot skriešanas popularizēšanas pasākumu pa pilsētas centrālajām ielām.
Galvenais pasākuma idejas atbalstītājs un sirdsdraugs: Veikals - darbnīca "FLORINTA" (atrodas Ventspilī, Tirgus ielā 7, www.florinta.lv).
Otrs pasākuma sirdsdraugs: veikals „SOCKBOX”, Ventspilī, Lielajā prospektā 48 (iepretim Ziedu pulkstenim)
Iespējas: līdz 14.februārim un pašā Valentīndienā iegriežoties Veikalā - darbnīcā "FLORINTA" (atrodas Ventspilī, Tirgus ielā 7) un veikalā „SOCKBOX” un iegādājoties saviem mīļajiem pārsteiguma dāvanas, nosaucot paroli „MARATONA KLUBS” ir iespēja iegādāties dāvanas AR ATLAIDĒM!

MARATONA KLUBA dalībniekiem: Pēc skrējiena viss vēl nebeigsies, jo pateicoties mūsu galvenajam pasākuma idejas atbalstītājam – veikalam – darbnīcai „FLORINTA” atrodas Ventspilī, Tirgus ielā 7, (www.florinta.lv) rezervēts Ventspils Olimpiskā Centra  mazais baseins ar pirti, un visi gribētāji pēc skrējiena varēs apmeklēt to bez maksas, ņemot līdz derīgu kluba dalībnieka karti! Tā kā ir Valentīndiena, varat ņemt līdz arī vienu neskrienošo draugu vai draudzeni! Līdz jāņem arī „groziņi” ar uzkodām un trīs labākie pavāri, SALDUMU GRUPĀ, saņems pārsteiguma balvas no mūsu atbalstītāja!

Ieskats 2011.gada skrējienā ŠEIT

MARATONA KLUBA, Kurzemes nodaļām, apmeklējums obligāts! 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru