Valentīdienas skrējiens notika kārtīgā putenī 

Drukāt
15.02.2012 10:19

Dabai sarīkojot kārtīgu pārbaudījumu, 14.februārī notika MARATONA KLUBA rīkotais, 2. Valentīndienas skrējiens! Atgādinu, ka iepriekšējā gadā skrējiens notika -15c grādu salā, šogad grādi bija tikai -1c, bet putināja kārtīgi (vējš apmēram 15m/s), un pilsētas trotuāri bija grūti izskrienami! Mēs nolēmām: „Visas grūtības, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus!”
Uz skrējienu pulcējās ap 50 skrējējiem, bez ventspilniekiem, plaši bija pārstāvēta Kuldīgas nodaļa. Tālākie viesi bija no Dundagas! Skrējiena galvenais mērķis bija, ventspilniekiem, paziņot, ka skriet var jebkuros laika apstākļos: „Nav slikti laika apstākļi, ir vājš cilvēks!”, un jaunā skriešanas sezona ir klāt, un tiem, kas 16.jūnijā, 3.Piedzīvojuma Parka Pusmaratonā plāno noskriet 21km distanci, kā arī vēlās atbrīvoties no liekā „tauku mētelīša”, ir jāsāk aktīvi kustēties, jo pavasaris atnāks nemanot!

Skrējām pa centrālajām ielām, un līdz 2.km, tirdzniecības centram Tabago, visi kopā. Tad skrējēji sadalījās divās grupās, pieredzējušākie aizskrēja uz 10km apli, šķērsojot Ventas tiltu, kur sniegs dažās vietās bija līdz ceļiem, iesācēji skrēja atpakaļ uz starta vietu, Ventspils peldbaseinu. Iesācēji noskrēja ap 4,2 km, bet daži nevarēja nomierināties, ka grib vēl skriet, un tad noskrējām vēl 1,8km, kopā 6km. Paldies visiem autovadītājiem pa iecietību, palaižot „garo skrējēju čūsku” uz sarkano gaismu pāri ielām, jo visi skrējēji nevarēja paspēt šķērsot ielas pie zaļās gaismas! Skrējiena temps bija iesācēju, 1km skrējām ap 5-6 minūtēm, kaut bija tik slidens, ka nemaz ātrāk nevarējām paskriet!

        

Visiem finišētājiem, mūsu atbalstītāji, dāvanu veikaliņš Florinta un meiteņu zeķu veikals Sockbox dāvināja atlaižu kartes! Un ar to viss nebeidzās, pateicoties mūsu atbalstītājiem, MARATONA KLUBS ar draugiem turpināja Valentīndienas pasākumu Mazajā peldbaseinā un pirtī, kas bija ļoti patīkami pēc „putinošā” skrējiena! Notika arī kūku konkurss, jo kāda Valentīndiena bez kūkām! Konkursam bija sagatavota 5 kūkas - biezpiena pīrāgs ar blendētām zemenēm, kliņģeris sirds formā ar pasakainu glazūru, kārtainās mīklas ābolu kūciņas, šokolādes sirds kūka un siera kūka ar persikiem. Visas kūkas tika sagatavotas „skrējēju stilā”, mazāk cukura, mazāk tauku biezpienā, vairāk augļu utt., un galveno balvu, žūrija, nolēma piešķirt izsmacinātai siera kūkai, ko izcepa Rita Šteinberga, arī pārējie pavāri saņēma atbalstītāju balviņas!
Visiem tā patika skriešanas kop pasākums, ka Kuldīgas nodaļa, aicina visus ciemos pie sevis Sieviešu dienā, 8.martā (varbūt datums tiks mainīts uz 9.martu). Par šo pasākumu būs detalizēta informācija vēlāk.

Dažas bildes Ventspils portālos ŠEIT un ŠEIT. Galerijā bildes būs šovakar.

Šo uzrakstīja Andris V

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru