SKRIEN LATVIJA sezonas atklāšana un pirmais koptreniņš 

Drukāt
15.03.2012 11:23

22. martā, plkst. 18.00, Biķernieku kompleksā sporta bāzē Rīgā, S. Eizenšteina ielā 4 tiks organizēta SKRIEN LATVIJA 2012. gada sezonas atklāšanas preses konference un pirmais koptreniņš. Tajā piedalīsies visu SKRIEN LATVIJA posmu – Rīgas pusmaratona, Ventspils pusmaratona, Liepājas pusmaratona, Kuldīgas pusmaratona, Valmieras maratona un Siguldas pusmaratona organizatori un pusmaratonu patroni, kas ir sabiedrībā zināmi sportisti.

Skrien Latvija 2012. gada sezonas atklāšanas norises apraksts:
22. martā, plkst. 18.00, Biķernieku kompleksā sporta bāzē Rīgā, S. Eizenšteina ielā 4 visi sportisti un aktīva dzīvesveida piekritēji tiek aicināti uz SKRIEN LATVIJA 2012. gada sezonas atklāšanas preses konferenci, kuru vadīs Jēkabs Nākums un pirmo koptreniņu. Preses konferencē piedalīsies visu posmu organizatori un lielākie sponsori, kas izklāstīs svarīgāko informāciju par SKRIEN LATVIJA nolikumu, jaunumiem un sarūpētiem pārsteigumiem. Visiem dalībniekiem un mediju pārstāvjiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt atbildes.

Pēc preses konferences, koptreniņu vadīs Aigars Fadejevs, Irīna Štūla - Pankoka, Aigars Matisons un citi labākie Latvijas skrējēji. Dalībnieki iesildīsies un veiks dažādus vingrinājumus, lai varētu doties kopīgā skrējienā pa Biķernieku sporta kompleksu. Treniņa distances garums būs apmēram 3 km – 5 km.

Visiem dalībniekiem būs sarūpēti augļi un dārzeņi enerģijas atjaunošanai un atspirdzinoši dzērieni slāpju remdēšanai.

Pusmaratonu seriālu organizē Biedrība „Skrien Latvija”, kurā pārstāvēti 5 Latvijas pusmaratonu organizatori – Sporta klubs „SportLat”, MARATONA KLUBS, Kuldīgas novada sporta skola, Liepājas Vieglatlētikas klubs un biedrība „A2”.

Informāciju sagatavoja:
Biedrība SKRIEN LATVIJA

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru