Atskaite par 9.marta naksnīgo skrējienu Kuldīgā 

Drukāt
16.03.2012 22:48

Lai iedzīvotājus iedvesmotu sākt gatavoties Kuldīgas pusmaratonam, 9. martā Kuldīgas pusmaratona rīcības komiteja aicināja visus skriešanas entuziastus un veselīgā dzīvesveida piekritējus piedalīties kopīgā skrējienā bez laika kontroles pa skaistākajām Kuldīgas ielām. 

Pirms starta dalībniekus uzrunāja Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors un, atskanot starta raķetēm, dalībnieki devās 3 km un 10 km garajās distancēs. Tempu turēja un trasi veidoja Inga Heidemane, Ģirts Vēvers, Aldis Šternbergs un Aija Stengrēvica.

Draudzīgajā skrējienā piedalījās vairāk nekā 50 skrējēju no Kuldīgas un Ventspils. Ar entuziastiem vienojās arī Kuldīgas novada Domes priekšsēdētaja Inga Bērziņa.
9. marta skrējienam bija dots nosaukums “Sieviešu dienas skrējiens”. Par prieku sievietēm Mārtiņsalā, viesu nama „Ventas rumba” pagalmā, kur bija gan starts, gan finišs, no svecītēm bija izveidots liels astoņnieks, kuru papildināja sirsniņa. Par skaisto pārsteigumu bija parūpējies Kuldīgas novada sporta skolas direktora vietnieks Tālis Orlovs.
Skrējēji aicināti reģistrēties 7.SEB Kuldīgas pusmaratonam, kas reizē ir arī „Skrien Latvija” 4.posms, mājas lapā www.kuldigas-pusmaratons.lv. Kuldīgas pusmaratons notiks 4. augustā.

Bildes ŠEIT

Atskaitījās Kuldīgas Lapsas

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru