Tautas skrējiens Ventspilī „Noskrien Bānīti”, 12.maijā 

Drukāt
27.04.2012 16:19

Tradīcija turpinās, katru gadu sestdienā, pirms Rīgas Maratona, Ventspils Tūrisma atklāšanas dienā, notiks Tautas skrējiens „Noskrien Bānīti” , tiešā nozīmē, Bānīša ātrums ap 12km/h. Starts tiks dots pl.12.00 Enkuru parkā, pie bānīša pieturas. Reģistrācija no pl.11.00 tai pašā vietā, dalība bezmaksas. Distances garums 2,4 km, kas dažam var likties visai īsa, taču gribam atgādināt, ka skriešanas treniņi ir visdažādākie, var skriet 15 km lēni, bet arī 2,4 km skrējiens, jau ātri, būs ļoti labs skriešanas treniņš. Trase būs bānīša pievad jeb serviss ceļš, kas nav asfalts, bet blietēta grants, kas ir perfekts segums skriešanai. Paralēli skrējējiem brauks bānītis, kurš uzmundrinās skrējējus ar saviem skaņas signāliem. Finišs būs Piedzīvojuma Parka bānīša gala pieturā Kalns.

Atbalstītājiem īstā vieta būtu bānītī vai pirms finiša, lai uzmundrinātu savējos. Par apbalvošanu – šogad, pārsteiguma balvas saņems visi, kuri noskries distanci ātrāk par Bānīti.

*Aigars un Andris tiek galā ar Bānīti

Apbalvošana, pēc tam Piedzīvojuma Parkā. Pirms starta, varēs aprunāties ar pieredzējušākajiem Ventspils Maratona kluba skrējējiem, kluba treneri Aigaru Matisonu, uzzināsiet par kluba aktivitātēm, koptreniņiem, treniņu programmām, kā arī par galvenā skrējiena -3. Piedzīvojumu Parka pusmaratona norisi.

Sacensību nolikums:

1. Mērķis un uzdevumi
Noskriet Bānīti un jauki pavadīt laiku;
2. Vieta un laiks
Sacensības notiks sestdienā, 2012. gada 12. maijā Ventspilī. Sacensību starta, finiša vieta un reģistrēšanās vieta – Enkuru parka maz bānīša pieturā ''Pludmale''.
Sacensību laika plāns 12.maijā:
11:00 – 11:50 Reģistrēšanās
12:00 Starts
Apbalvošana 12:45
3. Sacensību vadība
Sacensības organizē “Ventspils maratona klubs”. Sacensību galvenais tiesnesis – Aigars Matisons, tel. 29217674.
4.Dalībnieki
Sacensības ir individuālas un tajās var piedalīties neierobežots dalībnieku skaits.
5. Distance
2,4 km, starts pieturā ''Pludmale'', finišs Bānīša pieturā ''Kalns''.
Skriešana notiks no pieturas ''Pludmale'' līdz Bānīša galapunkta pieturai ''Kalns''. Skriešanas trases segums – grants segums .
Laika ierobežojums 35 min. Pēc plkst.12:35 sacensību laikā kontrolētajās ielās tiks atjaunota brīva transporta kustība.
6.Dalības maksa
Dalība sacensībās ir bezmaksas
7. Nosacījumi
Dalībnieku numuru izsniegšana sacensību vietā no plkst.11.00 līdz plkst.11.50.
Dalībniekam izdotais numurs jānovieto priekšā virs sporta krekla. Numura bojāšana, nolocīšana un aizkrāsošana ir aizliegta.
Katrs sacensību dalībnieks pirms starta reģistrācijā ar savu parakstu apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savas veselības atbilstību skriešanas distances veikšanai. Sacensību organizatori nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām sacensību laikā.
Skrējiena dalībniekus sacensību laikā trasē aizliegts pavadīt ar velosipēdiem, skrituļslidām, skrienot blakus cilvēkam, kas nav sacensību dalībnieks, u.tml.
8. Apbalvošana
Ar pārsteiguma balvām apbalvo visus dalībniekus, kuri atskrien ātrāk par Bānīti stacijā „Kalns”.
9. Protesti
Pretenzijas tiek pieņemtas iemaksājot 20Ls. Pamatotas pretenzijas gadījumā nauda tiek atgriezta.
10. Izmaiņas sacensības nolikumā
Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā. Organizatori nav atbildīgi par to, ka dalībnieki nav iepazinušies ar nolikumu un nezin nolikumu.

Ja nepieciešama sīkāka informācija, lūdzu zvanīt sacensību organizatoriem – Aigars Matisons tel. 29217674, Andris Valerts tel. 29149170.

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru