Kuldīgas lapsas par Vīlandi 

Drukāt
08.05.2012 10:05

Pēc Skrien Latvija pirmā posma izciliem rezultātiem un šosezon neierastā karstuma, gribējās atvēsināties Baltijas ziemeļos - Vīlandē, tāpēc Kuldīgas paši ,paši labākie- četras Lapsas , Ģirts un Jānis devās iekarot Aivara Čakļa izslavēto un izdaudzināto skrējienu apkārt Vīlandes ezeram. 30.aprīlī mazliet pasildījām Latvijas ekonomiku un pusdienas laikā braucām SILDĪT (mūsējie sapratīs) Igaunijas ekonomiku. Ceļš līdz galamērķim kā vienmēr bija jautrs. Tika ievērots MK prezidenta Andra „stingrie noteikumi” brauciena laikā. Ģirts ar Jāni bārstīja anekdotes, Lapsas smējās.

Kā vienmēr priecīga bija atkal redzēšanās ar Savējiem. Aigars, Andris, Dainis, Mārcis sagaidīja mūs gluži kā Čipendeili . Džanita, Ludmila, Baiba un Sindija bija jau apklimatizējušās. Ieņēmām savu superīgo namiņu kanāla labajā krastā (tas bija labāks kā kreisajā krastā). Lai gan mūs šķīra brīnišķīgais tiltiņš, tējošana ar vīna garšu bija kopīga. Vakara tēmas - gaidāmie rezultāti, par cik skries km, kurš skries pa purviņu, kurš caur mājām. Galvenais- tikai neskriet pa kreisi ( info- iesācējiem, kas piedalīsies 84 skrējienā apkārt Vīlandes ezeram).

*tiltiņš, kurš šķīra Kuldīgu no pārējiem


1.maija rīts saulains, dzestrs un vējains . Plkst.10 devāmies uz Starta vietu. Nemanāmi piepildījās ezera krasts ar sportot gribētājiem, ap 3000.

*starta burziņš

Viens no mūsējiem mierināja, ka būs tikai viens kalns un viens purviņš. Bet izrādījās, ka tas nebija nekāds SKRĒJIENS, bet RIKTĪGS KROSS . Bija vismaz pieci kalni, sešas gravas, kartupeļu lauki ar vienu pēdu (slēpotāji sapratīs). Pēdējais 1 km bija ar maldinošu marķējumu, 1 km bija atzīmēts divas reizes, līdz ar to iznāca divreiz uzskriet finišu.
Prieks par Ludmilas un Aigara uzvaru savā grupā, par Daiņa 70 vietu un lielo medaļu, par pārējiem MK skrējējiem, kas iekļuva pirmajā sešsimtniekā un saņēma mazās Vīlandes medaļas bez lentītes.


Mīļš paldies draudzīgajam MK klubam ,īpaši Ģirtam par uzaicinājumu pievienoties braucienam.


Lapsas

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru