Trešais Piedzīvojuma Parka Pusmaratons ir noticis!!! 

Drukāt
20.06.2012 23:39

Nupat kā aizritējušas Piedzīvojumu Parka Pusmaratona sacensības, kuras notika jau trešo gadu pēc kārtas. Šoreiz tās notika 16.jūnijā un sacensībās piedalījās gandrīz 1600 dalībnieku, tai skaitā MARATONA KLUBA dalībnieki kuplā skaitā.

Mēs sestdien svinējām kārtīgus skriešanas svētkus Ventspilī, par godu trešajam Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonam. Un, kā jau ierasts centāmies savu pusmaratonu taisīt no sirds. Bija  gan pazīstami pašmāju garo distanču skrējēji, gan  Lietuvas skrējēji, bet  Latvijas rekordists pusmaratonā Valērijs Žolnerovičs laboja trases rekordu un ieguva balvu no Ventspils tranzītbiznesa uzņēmuma „VK Tranzīts”.
Šogad pirmo reizi Piedzīvojumu parka pusmaratonā notika sacensības laulātiem pāriem. Pirmo reizi tempu pusmaratonā turēja mūsu Maratona kluba skrējēji(Mārcis, Sandris, Ģirts, Ilgonis, Aldis un Jānis). Pēc sacensībām  vēl nekas  nebeidzās, jo Pludmales akvaparkā notika pusmaratona ballīte un tika izbaudītas gan burbuļvannas, gan slidkalniņi, gan pirtis. Protams ballītes vakara nagla - milzīgā lauku torte, kas cepta par godu 3.Ventspils Piedzīvojuma Parka Pusmaratonam. Pasākums bija patiešām izdevies, jo arī  laiks šogad bija līdzīgs kā pirms gada - neliels lietutiņš, kā arī ne pārāk karsts - apstākļi kā radīti skriešanai, jo tika laboti daudzu skrējēju personīgie rekordi. Atzinības vērts ir Baibas Muzikantes sasniegtais personīgais rezultāts, kas viņai deva 6.vietu kopvērtējumā sieviešu grupā. No MARATONA KLUBA uz pjedestāla vēl savās vecuma grupās kāpa Santa Feldmane 1. Vieta un Marina Kazarceva-Vilinska 3.vieta. Pateicoties ideālajiem laikapstākļiem nebija nepieciešama ātrās palīdzības iejaukšanās.
Liels PALDIES un liels nopelns ir mūsu atbalstītājiem, jo mēs uzrunājām tikai vislabākos, tos kam ir pareizā pieeja lietām un darbiem, un viņi atsaucās uzreiz! Liels paldies mūsu brīvprātīgajiem  un iedzīvotājiem par atbalstu trasē...un visiem, visiem, visiem kas mūs atbalstīja!


MARATONA KLUBS
 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru