Valentīndienas dienas skrējiens 

Drukāt
04.02.2013 23:27

Jāsāk kā jau ierasti, MARATONA KLUBS, tradīcijas turpina, un 14.februārī notiks tradicionālais, jau trešo gadu, mīlestības dienas skrējiens. Pasākuma ideja ir, ka nevajag 14.februārī palikt mājās vienam, varbūt tieši skrējienā atradīsiet otro pusīti, un tiem kam jau ir sava pusīte, vakara skrējiens nāks tikai pa labu vakara romantiskajam noslēgumam. Valentīna dienas skrējiens notiks pa Ventspils pilsētas centrālajām ielām. Plānotas divas distances. Pieredzējušiem skrējējiem būs jānoskrien no 8 -10 kilometri, bet iesācējiem – trīs līdz četri kilometri. Skrējiena sākums paredzēts plkst.18.30 pie Ūdens piedzīvojumu parka Lauku ielā 5, Ventspilī. Tā kā skrējiens notiks tumšajā diennakts laikā, līdzi jāņem atstarotāji, galvas lukturīši, mirgojošās lampiņas. Satiksme skrējiena laikā netiks slēgta un šīs noteikti nebūs sacensības.

Tātad, kad? 14.februārī, Valentīndienā!


Kur un cikos? Ventspilī, plkst.18.30 pie Ūdens piedzīvojumu parka Lauku ielā 5, Ventspilī.


Atbalstītāji? Šā skrējiena atbalstītāji ir tikai saistīti ar mīlestību un skaistām lietām, kuras piedien Valentīna dienai - Veikals darbnīca "FLORINTA" (atrodas Ventspilī, Tirgus ielā 7, www.florinta.lv) – tur veči dabūs tāds skaistumlietas savām dāmām, ka viņas Jums neko nespēs atteikt, pat izgatavos speciāli pēc Jūsu pasūtījuma.
Un lai Jūsu dāmas būtu pašas skaistākās, aizejiet uz veikalu „SOCKBOX”, Ventspilī, Lielajā prospektā 48 (iepretim Ziedu pulkstenim). Tur ir tādas zeķubikses, zeķes, zeķturi, ka ne tikai mati sacelsies stāvus!
Līdz 14.februārim un pašā Valentīna dienā īpaši, iegriežoties Veikalā darbnīcā "FLORINTA" un veikalā „SOCKBOX” pērkot dāvanas saviem mīļajiem, nosauciet paroli „MARATONA KLUBS” saņemsiet atlaidi. Atlaides lielumu varat noskaidrot pirms pirkuma!


MARATONA KLUBA dalībniekiem: Pēc skrējiena viss vēl nebeigsies, jo pateicoties mūsu atbalstītājiem, tieši mums ir rezervēts Ventspils Olimpiskā Centra mazais baseins ar pirti, un visi gribētāji pēc skrējiena varēs apmeklēt to bez maksas, ņemot līdz derīgu kluba dalībnieka karti! Tā kā ir Valentīndiena, varat ņemt līdz arī vienu neskrienošo draugu vai draudzeni! Līdz jāņem arī „groziņi” ar uzkodām un trīs labākie kūku pavāri, SALDUMU GRUPĀ, saņems pārsteiguma balvas no mūsu atbalstītājiem!


Ieskats 2011.gada skrējienā ŠEIT un 2012.gada pasākumā ŠEIT.


MARATONA KLUBA, Kurzemes nodaļām, apmeklējums obligāts! 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru