Dipu dapu pa mežu 

Drukāt
21.04.2016 12:45

Pagājušajā sestdienā, 16.04., Baldonē Riekstu kalna pakājē tika dots starts šīs sezonas taku skrējiena seriāla Stirnu Buks pirmajam posmam! Šo taku skrējienu Maratona kluba biedri bija iemīļojuši jau pagājušā sezonā un sestdien bija redzams, ka arvien vairāk mūsējo startē šajā skrējienā, turklāt pierādot, ka spēj būt ātri ne tikai uz asfalta, bet arī mežā!

1853 dalībnieku vidū bija gan pieredzējuši taku skrējēji, gan orientieristi, gan šosejas skrējēji, gan vienkārši entuziasti un ģimenes ar bērniem. Šogad bija iespējams izvēlēties no 6 distancēm atbilstoši katra spējām un interesēm – Kanikross, jeb skriešana sasaistē ar suni, Susurs 0.8 km, vāvere 5 km, Zaķis 9.8 km, Stirnu Buks 19.8 km, Lūsis 27.6 km un abu garāko distanču skrējējiem bija iespēja sacensties par kalnu karaļa titulu 300 metru sprintā, kurš veda stāvus augšā Riekstu kalnā.

Mūsējie galvenokārt startēja garākajās distancēs un uzrādīja lieliskus rezultātus kā arī ieņēma vairākas godalgotas vietas:

Laura Čakle – Lūša distances uzvarētāja gan vecuma grupā (SL2, 1977. – 1991.dz.g),  gan sieviešu kopvērtējumā un  3. vieta Kalnu karaļa sprintā;

Madara Frēliha – Stirnu Buka distances sieviešu kopvērtējumā 2. vieta un 1. vieta vecuma grupā SB2;

Guntis Grīnvalds – Stirnu Buka distances kopvērtējumā 3. vieta un vecuma grupā 3. vieta;

Ludmila Joce – Lūša distancē 3. vieta SL3 vecuma grupā;

Visi rezultāti šeit: http://www.stirnubuks.lv/rezultati/

Nākamais Stirnu Buka posms norisināsies 21.05 Gaujas nacionālajā parkā!

Klāt bija un apkopoja Madara

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru