26.novembrī noslēdzam skriešanas sezonu Ventspilī 

Drukāt
01.11.2016 11:15

Jau tradicionāli, novembra pēdējā sestdienā, MARATONA KLUBS sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes sporta pārvaldi rīko Sezonas noslēguma skrējienu Ventspilī. Galvenais starts 10km distancē, kurā apbalvosim 10 ātrākos puišus un 10 ātrākās meitenes. Šajā skrējienā nav obligāti jāsacenšas, var vienkārši šo dienu pavadīt veselīgā skrējēju sabiedrībā, un bez laika kontroles veikt 2,5km, 5km vai 7,5km distanci, un saņemt piemiņas balvu, šogad tas būs profesionāls sporta šeikers ar pasākuma piemiņas atzīmi, izbaudīt garšīgu putru ar zemeņu ievārījumu, mandarīnus, tēju un labu mūziku.

Starts 26. novembrī pl.13.00 Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā, viens aplis 2.5km – kas vīsies Reķņu dārzā un pilsētas ielām, katrs aplis ies cauri vieglatlētikas manēžai, kas būs ap 100 metriem. Galvenās distances veicējiem būs jāveic 4 apļi jeb 10km, bet varat skriet arī vienu, divus vai trīs apļus, izvēloties distanci pēc savai sagatavotības.

Trases shēmu nolādē šeit

Plānots, ka sacensībās piedalīsies ap 300 dalībniekiem, katru gadu sacensībās piedalās arī Latvijas labākie skrējēji. Plānojam, ka šogad piedalīsies jau vairāku pēdējo gadu uzvārētājs Reinis Hartmanis, kuram konkurenci Latvijā var sastādīt divi trīs skrējēji. Vai šogad atkal uzvarēs Reinis? Meitenēm pagājušā gadā ātrākā bija Lelde Neimande, arī Ventspils Piedzīvojumu Parka pirmā maratona uzvarētāja, domājam, ka viņa arī šogad būs Ventspilī.

*Kurzemes TV pēc finiša ar Reini

Šogad reģistrāciju skrējienam veiksim caur www.sportlat.lv, vai SPIED ŠEID. Dalības maksa sacensībām ir 1 EUR jauniešiem līdz 23 gadu vecumam un senjoriem virs 55 gadu vecumam. Pārējiem 2 EUR, taču jābūt reģistrējušiem skrējienam caur www.sportlat.lv. Dalības maksa būs jāveic izņemot dalībnieka numuru vieglatlētikas manēžā 26. novembrī no pl. 11.00. Tie kuri nebūs reģistrējušies, dalības maksa būs 4 EUR.

Pēc pasākuma, visiem īsta putra no kārtīga piena un sviesta, lieliskas uzkodas – apbalvošana ap pl.14.30.

Neskaidrības gadījumā droši zvaniet Andrim 29 149 170, vai Aigaram – 29 217 674

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru