2.Saldus skriešanas svētki iesāk šosejas sezonu 

Drukāt
20.03.2017 12:47

18.martā skrējēji tika aicināti uz Saldu paskriet un atklāt šosejas skriešanas sezonu. Saldū jau otru gadu norisinājās Rozentāla skriešanas svētki, un šogad laika apstākļi bija daudz labvēlīgāki labam skrējienam.Kārdinājumam iesākt skriešanas sezonu Saldū “padevās” vairāk kā 35 Maratona kluba pārstāvji. Paši mazākie skrējēji savus spēkus varēja pierādīt 400 m vai 800 m distancē, bet, jaunieši un pieaugušie varēja mēroties spēkiem 2 km, 5 km un 10 km distancēs.

Priecē tas, ka Maratona klubu pārstāvēja jaunākās paaudzes skrējēji, uzrādot atzīstamus rezultātus.  Anna Goša vairāk nekā 112 mazo skrējēju konkurencē 400 m distancē finišēja sestā, bet izcīnīja savā vecuma grupā 2.vietu. “Ābols no ābeles tālu nekrīt” – šo teicienu varētu attiecināt uz Martinu Grīnvaldu, kurš varonīgi pieveica 400 m distanci un tika ne tikai pie medaļas, bet godam nopelnītā saldējuma!

Tātad skriešanai ir nākotne!

2 km distancē finišējot otrais, bet VT17-M grupā uzvarēja un pretiniekiem nekādas cerības neatstāja mūsu Artūrs-Niklāvs Medveds, gandrīz viņam pa pēdām 3.vietā ierindojās Ingus Bogdanovs. Māsiņām Izabellai un Viktorijai lieliski skrējās un abas attiecīgi ierindojās 1.un 2. vietās (ST14-F grupa) , bet nedaudz atpūšoties otro reizi trasē devās un tikpat lieliski 11.vietu izcīnīja mūsu Anna Goša.

Šoreiz 5 km distanci bija izvēlējies skriet mūsu Gatis Štulbergs, no MARATONA KLUBA pats ātrākais, kopvērtējumā 5. vietā. Abas māsas Iveta un Maija Pūpolas arī bija šoreiz izvēlējušās 5 km distanci un Iveta savā vecuma grupā izcīnīja 2 vietu, bet Maija 4.vietu. Mūsu Andrim Jonelim lieliski skrējās un aši pieveicis 5 km distanci ierindojās savā vecuma grupā 1.vietā un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.. Mūsu varonīgā, cienījamā dāma labākajos gados Ināra Lepse godam pievarēja 5 km distanci un ierindojās 4.vietā savā vecuma grupā.

Liela piekrišana bija 10 km distancei un visātrāk izdevās to pieveikt Guntim Grīnvaldim un Ingusam Šķibelim, bet Uģis Lagzdiņš “nojoņoja “ pa Saldus ielām, un savā vecumā grupā finišēja pirmais un kāpa uz pjedestāla augstākā pakāpiena. Ludmila Joce un Ginta Rassa savās vecuma grupās bija lieliskas  un attiecīgi priecēja ar izcīnīto 1. un 2.vietu. 10S50-F grupā tikpat lieliski 4.vietu izcīnīja Ieva Šteinberga, un pie ceturtā vietas kungu konkurencē tika arī Ringolds Ozoliņs (10V50-M).

Teicami startēja ikviens, kurš pārstāvēja Maratona klubu un visi ir pelnījuši atzinību. Jo viņi nesēdēja mājās, bet ar prieku pieveica savu izvēlēto distanci.

Apkopoja Ilze V (šoreiz “sēdēja mājās”).

 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru