Kā pavasaris Garkalnē ziemu noskrēja 

Drukāt
21.03.2017 10:52

Jaukā svētdienas rītā mūsu ceļš ved uz Namdara darbnīcu Garkalnē. Tur šodien seriāla “Noskrien Ziemu” ceturtais, noslēdzošais posms. Reizē ar gājputnu atgriešanos no siltajām zemēm, arī skrējēji kārtojas rindās jaunās sezonas startiem.

Starta vieta pie Namdara darbnīcas atklāj  skaistu un sakoptu Latviju. Koks un viss, ko no tā var izgatavot piesaista skatienu: koka kājas, jeb ķekatas, vilciņi, trīsvietīgas slēpes, šūpoles, neparastas mājiņas kokā, makšķeres, ritenīši. Tomēr skrējēji pulcējas un koncentrējas, lai noskrietu ziemu. Pirmie startē 10km distances veicēji, viņiem jāpieveic viens aplis. Mazliet vēlāk drosmīgie dosies cīņā ar 30km, jeb 3 apļiem. Trase nav pārāk kalnaina, bet īsi pirms finiša, jeb došanās nākošajā aplī slīkšņaina un dubļaina. Hmm…ziema negrib atkāpties, izdomā visādas viltības, lai aizliktu kāju priekšā pavasarim un skrējējiem. Īpaši tiem, kas dodoties katrā nākošajā aplī pamanās iekrist ūdenī līdz vidum, izkūņoties cauri dubļu vannai un ūdens smagām kājām,  melnām mutēm tiekties uz finišu. Visi arī priecīgi  sasniedz galamērķi. Daži, kas iepriekšējā dienā svīduši Rozentāla skriešanas svētkos, skrējienu turpina arī šeit. Tomēr vislielākais prieks par mūsu Ingu Ziediņu. Viņa godam pārstāvējusi Maratona klubu visos 4 posmos un trijos no tiem izcīnījusi 2.vietu grupā un vienu reizi gozējusies bronzas medaļas gaismā. Hip-hip-urā Ingai!

Šis stāsts šoreiz diezgan romantisks un pilns pavasara jausmu. Jauki, ka skrējēji nav ziemā uz lauriem dusējuši, bet cītīgi savus spēkus vairojuši. Skrējienu maisam pavisam drīz jau gals vaļā un tad tik būs ko redzēt! Uz tikšanos manā un tavā Latvijā!

Sandra Kaufmane

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru