Rēzeknes vējos 

Drukāt
15.04.2017 15:23

Skriešanas virpulis šoreiz mūs aizvedis uz Rēzekni teiksmainajā Latgalē. Rīts lietaini drēgns un nepatīkams, tomēr pati Latgales vēstniecība GORS laipni vērusi durvis skrējējiem un līdzjutējiem. Pirmie arī šoreiz uz starta stājās pusmaratonisti, ļaujot citu distanču veicējiem vēl brīdi atpūsties. Organizatori padomājuši par distances dažādošanu, tādēļ 4 apļu vietā šoreiz 3 apļi, toties uzskrienamie kalni vairāki un viltīgāki. Skrējēji apņēmīgi dodas trasē, cīnās ar pretvēju, kalniem, rezultātu un sevi.

Guntis Grīnvalds pierādīja, ka ir stiprs un finišēja 8.vietā. tūlīt aiz mūsu un kaimiņvalsts vadošajiem skrējējiem. Mazliet vēlāk lieliski finišēja Andis Dēze, ierindojoties 17.vietā. Un tad jau cits pēc cita finišā “ieripoja” I.Šķibelis,  U.Lagzdiņš, T.Kaufmanis, I.Āboltiņš, E.Rūtiņš, N.Smalovijs, D.Kalniņš,G.Straume, J.Brēdiķis, I.Ziediņa, I.Niedre, J.Avens, A,Cirsis, V.Safutins.

Prieks par Ilgvara Āboltiņa sudrabu un Nikolaja Smalovija bronzu V60 grupā. Noguruši, tomēr gandarīti par to, ka bijuši stiprāki par vēju un kalniem, sportisti malkoja tēju.

Tikmēr aukstie mākoņi izklīduši, saule pamodusies, un laiks arī kļuvis siltāks. Uz starta stājās vairāk kā   tūkstotis 5km un 10km  skrējēji. Īsākajā distancē jāpieveic viens aplis, garākajā-divi apļi. Līderi pamanās aizmukt no sekotājiem, bet pārējie skrējēji virtenē kā krelles sekoja cits citam. Tad, kad distance sadalās ceļā uz finišu un uz otro apli, vērojama neliela drūzmēšanās, jo celiņš pašaurs, bet dalībnieku tiešām daudz. Organizatori darīja, ko varēja, lai novērstu sastrēgumu un ikviens sasniegtu finišu bez misēkļiem. Šajā distancē lieliskas bija mūsu meitenes. S30 grupā Laura Čakle izcīnīja 2.vietu, SN 40 grupā Maijai Pūpolai 6.vieta, Ilzei Gošai 14.vieta, bet Ilzei Tālmanei 18.vieta. Arī vīri rādīja, ko māk-VN 30 grupā Arturs Jansons finišēja 13.vietā ,VN 40 GRUPĀ Aino Gošs- 10.vietā. 5km distancē, kurā viskuplākais dalībnieku skaits, kopvērtējumā otrais, bet savā grupā pārliecinoši vislabākais finišēja mūsu Arturs Medveds. VT grupā 9.vietu izcīnīja Gatis Štulbergs, STA grupā 7.finišēja Santa Zemture, 9. –

Ginta Krūzēna. Maratona kluba krāsas godam aizstāvēja K.Prince,  I.Kalniņa, A.Goša, M.Alecka, S.Goša, L.Vāgule, A.Jonelis, K.Kalniņš.

Kad skriešanas kaislības norimušas,  mērojam ceļu mājup uz visdažādākajām Latvijas vietām. Kaut arī mūs šķir attālums, tomēr vieno Maratona klubs.

 

Aprakstīja un bildēja Sandra.

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru