Stirnubuks skrien ziediem rotātajās pļavās 

Drukāt
04.06.2017 13:30

Kalnup, lejup, garām košajām pieneņu pļavām un kupli ziedošajiem ābeļu dārziem ceļš mūs ved uz Smeceres silu pie Madonas. Laiku pa laikam iemirdzas Piebalgas ezeru acis, un skatienam paveras neticami skaistas un krāsu bagātas ainavas. Debešķīgais maijmēness ir īsts mākslinieks, tādēļ nav brīnums, ka latviešu rakstnieki tik tēlaini aprakstījuši dabu.

Tomēr visu skrējēju mērķis šodien Stirnubuks! Kā jau ierasts, lielie dzīvnieki-Lūši un Buki, ir modušies pirmie un uz starta izies agrāk. Zaķi, Vāveres un Susuri vēl var pasnaust, vai iepazīt Smeceres silu, vai palūkot, kādi piedāvājumi dažādajās saldumu, sporta apģērbu un uztura tirgotavās.

Pulksten 12.00 meža takas ierībina Lūši un Buki. Pārliecinoši un graciozi Iveta Pūpola Stirnubuka distancē  finišē pirmā savā grupā. Tikai mazliet piekāpjoties 3.vietai, ceturto vietu savā grupā izcīna Guntis Grīnvalds. Laura Čakle kā īsta Lūšu karaliene izcīnīja 3.vietu grupā, bet Ilgvars Āboltiņš starp savas grupas Lūšiem ceturtais.

Stirnubuka svētkos garlaicīgi nebija ne mirkli. Tie, kuri neskrēja, varēja iepazīties ar Smecersila sporta un atpūtas bāzi, piedalīties konkursā, iegūt balvas, satikt skriešanas draugus. Stirnubuks bija padomājis par bērnu brīvā laika pavadīšanas iespējām. Jaunā paaudze varēja piedalīties  radošajās darbnīcās, izvēlēties piemērotas rotaļas, pamieloties ar gardām karamelēm. Neparasti siltajai dienai īsteni piederējās aukstā zupa un veselīgi dārzeņu salāti. Iekarsušākos gaidīja dušas, bet nosalušie varēja karsēties saunā.

 Kā allaž, organizatori ikvienam sarīkojuši īstu muzikālo saldēdienu –postfolkloras grupas “IĻĢI” koncertu. Dalībnieki savu nogurumu, sāpes vai citas likstas varēja izšķīdināt priecīgos smieklos, paslēpt draudzīgos fotouzņēmumos, ierušināt draudzīgās sarunās.

Laiks pievienoties taku skrējēju ņiprajam pulkam. Vai tu jau esi STIRNUBUKS?

Sandra

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru