Lai vai kādi vēji pūš, mēs skrienam Ventspilī 

Drukāt
26.06.2017 22:19

Kad vasaras naktis visgaišākās, lielus un mazus skriet aicina Ventspils Piedzīvojumu parkā. Dienu pirms lielajām sacensībām  spēkiem mērojās bērni 300m, 600m un 1000m garās distancēs, un notika Sadraudzības skrējiens dalībniekiem ar kustību traucējumiem. Sestdienas vakarā sportisti pulcējās Piedzīvojumu parkā, baudīja  spēcinošos makaronus,  pārbaudīja Lemberga hūtes augstumu, satikās ar draugiem un domubiedriem.

Svētdienas rīts atausa saulains, tomēr vējains un vēss. Pirmie distancē devās pusmaratona un maratona dalībnieki. Skrējēju pulku šogad kuplināja dalībnieki no Baltkrievijas, kas izrādīja sīvu konkurenci mājiniekiem. Nekādi vēji netraucēja Guntim Grīnvaldam ierindoties starp 10 labākajiem un pieveikt 50.pusmaratonu. Par to viņš saņēma kluba speciālbalvu-kreklu un ozollapu vainagu. Skaistā balva arī Tomam Kaufmanim, jo viņa kontā jau pussimts pusmaratonu. V grupā 12.vietā finišēja Andis Dēze,  V40 grupā 2.vietu izcīnīja Uģis Lagzdiņš, bet 3.vietu Vadims Popovs.V60 grupā otrā vieta Ilgvaram Āboltiņam. Arī Maratona kluba dāmas pusmaratona distancē skrēja ko spēj. Iveta Pūpola izcīnīja 2.vietu S40 grupā, 4.vietā S50 grupā Indra Štalte, savukārt 13.vietā S grupā ierindojās Santa Feldmane. Maratona distancē  6.finišēja Arnis Rumbenieks, bet dubultuzvara SM40 grupā  mūsu sportistēm Ivetai Niedrei un  Ingai Ziediņai, bet VM 60 grupā zelta medaļa Nikolajam Smalovijam. Laura Čakle iepriecināja ar 2.vietu 10km distancē, piektajā vietā SN 40 grupā finišēja Maija Pūpola, savukārt 6.vietā-Renāte Kalniņa. Vēl viena 5.vieta  Ievai Šteinbergai SN 50 grupā.  10km distancē  8.vieta Ingum Šķibelim VN 20 grupā  un Aino Gošam VN 40 grupā. 5 kilometru distancē STB grupā 2.un3.vieta mūsu meitenēm  –Viktorijai Bogdanovai un Izabellai Bogdanovai, STA grupā 3.vieta Santai Zemturei, 5.vieta Gintai Krūzēnai. Ar skaistu uzvaru VTA grupā iepriecināja Arturs Niklāvs Medveds, 7.vietu šajā pašā grupā izcīnīja Ingus Bogdanovs. Gatis Štulbergs 10km distancē VT grupā desmitais.

Prieks par bagāto medaļu ražu Piedzīvojumu parka maratonā, tomēr vēl lielāks prieks par kupli pārstāvēto kluba komandu. Saskaitot visus dalībniekus visās vecuma grupās, kopējā bilance ir šāda-Maratona klubu pārstāvējuši 100 dalībnieki. Lieliski! Tas tikai pierāda, ka mums  kopā ir spēks. Paldies lieliskā skrējiena rīkotājam Andrim Valertam un viņa komandai! Paldies ņiprajiem skrējējiem, kuri liek skanēt Maratona kluba vārdam!

Sandra

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru