SKRIENAM NAKSNĪGAJĀ JELGAVĀ 

Drukāt
26.07.2017 16:32

22.jūlijā Skrien Latvija savus draugus pulcēja Jelgavā. Šī ir tā pilsēta, kas skrējējiem piedāvā nakts romantiku pie Lielupes, Jelgavas pils un Pasta salā. Atstājot auto skaistajā pļavā, un dodoties uz starta vietu, pirmie, ko satikām, bija mūsējie- Mārcis, arī Ilgvars  un Didzis. Tātad kluba biedri šeit kuplā skaitā. Jauki!

Pie telts lepni plīvo Maratona kluba karogs, ko sarūpējis Guntis. Drīz te pulcējas prāvs bariņš skrējēju. Pārrunā jaunumus, apspriež trasi, smejas, čalo, gatavojas startam. Prieks, ka kluba biedru rindās daudz jauniešu. Pēc kāda laika visi devās uz starta, jo šoreiz tas visiem kopīgs. Plecu pie pleca distancē devās aptuveni 5000 skrējēji ne  tikai no Latvijas, bet  arī no Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas un Krievijas. Arī  Spānijas karavīri, kuri dienē NATO spēkos, bija nolēmuši skriet naktī.

Pirmais no mūsējiem, kurš pieveicis pilnīgi visus 5km skrējējus, atgriezās Arturs Niklāvs Medveds. Šķiet, ka  Arturam kājās lidojošie apavi, tik ātrs viņš ir.  Otrā, trešā, un ceturtā STB grupā finišēja  Izabella  Bogdanova,  Viktorija Bogdanova un Ieva Pūpola, pēc maza brītiņa arī Madara Pūpola un Anna Goša. Lieliskas STA  grupā ir Santa Zemture, Ginta Krūzēna un Madara Alecka. Savas grupas pirmajā desmitniekā ieskrēja  arī Mareks Ņikiforovs. 10km distancē uzvaru SN 30 grupā izcīnīja Laura Čakle, SN 40 grupā  Maija Pūpola finišēja starp 10 labākajām, bet septīto vietu SN 50 grupā izcīnīja Ieva Šteinberga.  Starp dāmām SN 40 grupā  13.vietu izcīnīja Ilze Goša un 15.vietu- Ilze Ozola. Septītajā vietā SN50  grupā ierindojās Ieva Šteinberga. VN 40 grupā Einārs Šillers izcīnīja 8.vietu, Aino Gošs -11.vietu, Sandris Krūmiņš- 17.vietu. Ar vieglu soli Iveta Pūpola pieveica pusmaratona distanci un izcīnīja 2.vietu S 40 grupā. V grupā šajā distancē  Guntis Grīnvalds izcīnīja 16.vietu, Andis Dēze 21.vietu. Pie labiem sasniegumiem mūs pieradinājušais Ilgvars Āboltiņš, arī šoreiz iepriecināja, izcīnot 2.vietu savā vecuma grupā, piekāpjoties sportistam no Krievijas.

Neesmu nosaukusi visus lieliskos Maratona kluba biedrus, kuri apņēmīgi cīnījās savās izvēlētājās distancēs. Arī viņu sasniegumi ir ievērības vērti! Priecājos par kopā būšanu un iepazīšanos ar aizrautīgiem cilvēkiem. Uz tikšanos nākamajos skrējienos!

Sandra  (Ilzes G. foto)

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru