Siguldas lietū un smaidos 

Drukāt
17.10.2017 14:22

Šogad laika apstākļi mūs pieradinājuši pie lietavām un noslēdzošais BIGBANK SKRIEN LATVIJA posms Siguldā arī mīlīgi rasains. Ja iepriekšējā nedēļā Siguldas kalnu maratona dalībnieki ievingrinājās skriet cauri tunelim, mērcot kājas mazā upītē, tad šonedēļ Debesu tēvs bez organizatoru ziņas sarūpējis dušiņu no padebešiem. Taču tas netraucē dalībniekiem draudzīgi apsveicināties un apņēmīgi pulcēties skrējienam. Atvadu reizē   starts visiem reizē, lai mērojot apli pēc apļa varētu palūkotos acīs tiem, ar kuriem visu gadu būts kopā dažādās pilsētās. Siguldieši skrējējiem sarūpējuši neparasti līdzenas ielas ar pašu labāko segumu. Tādēļ izskatās, ka skrējiens sokas viegli, to izdaiļo draiskulīgas šļakatas, kājām šķērsojot peļķes. 

Šodien ir īpaša diena, jo skrējienā piedalās mūsu Ingrīda, kuru darba gaitas izvedušas ārpus Latvijas. Kad viņa pieveikusi savu distanci, laiks atbalstīt  citus skrējējus. Kopā ar Ingrīdu tas ir patiešām aizraujoši un viegli. Komandas biedri, draugi un paziņas, ieraudzījušas skrējēju, kļūst priecīgi, sūta gaisa bučas, steidz apskauties. Daži spāņu puiši, sekojot latviešu paraugam, arī steidz apskaut Ingrīdu. Šķiet, ka saulīte būtu uzspīdējusi.

                            

Pie Maratona kluba telts Guntars Straume organizē piramīdas, lai izveidotu skaitli 40. Tieši tik pusmaratonus viņš ir pieveicis. Ar režisora piepūli un kluba dāmu līdzdalību skaitlis izdodas lielisks. Sveicam Guntaru! Novēlam viņam sasniegt nākošos, veiksmīgi pieveiktos pusmaratonus, vismaz 100 un vēl vairāk!

Visus dalībniekus  teltī ar tēju, kafiju un gardiem spirdzinājumiem sagaida mūsu brīnišķīgā Ilze. Viņa rūpējas, lai ikviens pēc enerģijas patērēšanas atgūtu spēkus, sasildītos un vienkārši justos labi. To novērtē kluba biedri -  viņi čalo, apspriežas, smejas, dalās pieredzē, kaļ nākotnes plānus.  Skriešanas sezona drīz beigsies, taču Maratona kluba biedri vēl satiksies. Viegli un priecīgi.

            Visu pierakstīja un bildēja Sandra

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru