18.novembra Patriotiskais skrējiens pa Ventspils ielām 

Drukāt
25.10.2017 13:04

Gaidot Latvijas simtgadi, MARATONA KLUBS aicina ikvienu Ventspils iedzīvotāju un viesi izskriet valsts kontūru pa Ventspils ielām. MARATONA KLUBS kopā ar SIA “ĢEODĒZISTS” pārstāvi Aigaru Ansbergu ir izstrādājuši ideālu trases maršrutu. Trases garums ir 12.9 kilometri. Skriesim kopā ar zinošiem pavadoņiem, kuri “uzraudzīs”, lai katram izdodas trasi veikt pareizi! Skrējiens notiks visos ātrumos, ātrākie skries pa 5:00 minūtēm kilometru, lēnākie pa 6:30 minūtēm kilometru. Parādīsim, ka esam aktīvi, sportiski un sāksim dienu aktīvi izskrienot Latvijas kontūru Ventspils ielās. Domājam, ka varam ņemt līdzi Latvijas karogus, gan ar mastiem, gan bez - tas būs skaisti!
Pulcēsimies pie Reņķa dārza plkst. 10:50, lai 11:00 varam sākt skrējienu pa Ventspils ielām. Šādi atzīmēsim 99. Latvijas dzimšanas dienu!
 

Pēc skrējiena būs iespēja tik pie siltas tējas un nevis pie pīrādziņiem un miltu cepumiem, bet pie veselīgiem našķiem. Parunāsies par nākamo skriešanas sezonu, par kopbraucieniem, izrunāsim nākamā gada MARATONA KLUBA dalībnieku plānotos labumus, ieteikumi skriešanai ziemā un tamlīdzīgi!

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru