Varšava 11.11.17.

“Kad Tu pēdējoreiz darīji kaut ko pirmo reizi?” - jautājums, uz kuru pēdējā gada laikā arvien biežāk un biežāk man ir ko atbildēt. Jo vairāk darbību un rīcības, ne tikai fantazēšanas un domāšanas no sērijas “kā būtu, ja būtu”, jo priecīgāka dzīve un laimīgāks cilvēks!
Aizvakar bija iespēja piedzīvot savu pirmo lielformāta skrējienu, kurš notika Polijas galvaspilsētā Varšavā par godu Polijas neatkarības dienai un tradicionāli notika jau 29. reizi. Tajā piedalījās ~18 000 dalībnieku. Iespēju tajā piedalīties nodrošināja Kuldīgas SK Kartīna sadarbībā ar savu “lielo brāli” Ventspils Maratona klubu. Tā kā Latvijā 11.11. ir ļoti īpaša diena – Lāčplēša diena – katrs skrējiena dalībnieks varēja savā sirdī šo srējienu veltīt arī mūsu valsts varoņu pieniņai un varonim sevī, tiecoties distanci 10 km noskriet savā visātrākajā versijā. Daudziem skrējējiem izdevās sasniegt savu personīgo rekordu 10 km distancē, tai skaitā arī man! Kopābūšana dod lielu spēku un pozitīvās enerģijas vilnis burtiski nes uz priekšu, tādu sajūtu iespējams piedzīvot tikai lielformāta skrējienos, skrienot vienatnē - nekad.
Sajūsminos, ka gan “Katrīnas”, gan Maratona kluba biedri visām lietām pieiet ar lielu uzcītību – ja skriet, tad ar maksimālu atdevi, ja atpūsties – tad plaši un ar vērienu! Mērenība un pelēcīga pieticība šajās mājās nav novērojama, tas priecē no visas sirds!
Visas trīs ar pusi dienas, ko pavadījām kopā, paskrēja kā viens mirklis, jo savējiem ar savējiem nekad nav garlaicīgi. Skriet ir forši, bet vēl foršāk, kad par to var pēcāk kopā parunāt, Varšava naktī ir skaista, bet vēl skaistāka, kad kopā ar dzīvīgiem, humora pilniem cilvēkiem, to var izstaigāt skaļi smejoties un līksmojot.
Komandā ir spēks – par to tiešā nozīmē varējām pārliecināties arī garā brauciena beigās, kad autobusam netālu no tanka beidzās benzīns. Mūsu stiprie puiši bez mazākajām problēmām un ilgas domāšanas aizstūma autobusu līdz uzpildes vietai, jo problēmu nav, ir tikai izaicinājumi, kuri atrisinās uzreiz, kad tiem ķeras klāt!
Paldies organizatoriem un dalībniekiem par šo piedzīvojumu, pozitīvo emociju “baterija” ir uzlādēta ilgam laikam! Uz tikšanos atkal jau pavisam drīz!
Zane (Ilzes G bildes)
Komentāri
Vārds
Komentārs
Pievienot komentāru