Nekas jau nebeidzās… 

Drukāt
11.04.2018 10:48

...vēl nāks jaunas cerības. Vēstīja Ivo Fomins pirms starta SKRIEN LATVIJA I posmā Liepājā. Pērnā gada oktobrī ar savu balsi viņš iepriecināja STIRNUBUKUS noslēdzošajā posmā Liepājas KAROSTĀ, bet nu viņš ir atkal klāt un aicina visus skriet. Liepāja tiešām ir laipna pilsēta, jo sagaida ar sauli un pavasarīgu laiku. Iepriekšējā diena gan bija nedaudz biedējoša, jo lietus, sniegs, krusa un vējš bija braucēju sabiedrotie. Maratona kluba košie tērpi spīd jau pa gabalu un visi mūsējie ir labi ieraugāmi. Ilze un Andris rūpējas, lai biedri būtu vienotā noformējumā un sajustu piederību klubam. Teltī skan  atkal satikšanās čalas, jo priecīgi ir visi-mazi un lieli, jauni un vēl mazliet jaunāki, jo tie, kuri skrien, nemēdz būt veci! Kaudzīte jauno dalībnieku biedra karšu ir apliecinājums tam, ka  kluba rindas paplašinās.

Kā veicās mūsējiem dažādu garumu trasēs? Lūk, rezultāti! 5km distancē SB grupā rezultātu tabulā pretī pirmajiem sešiem ātrākajiem rezultātiem komandas ailē redzams Maratona kluba vārds. Ar dažu sekunžu starpību 2.finišē Izabella Bogdanova un Viktorija Bogdanova. Gluži kā sarunājušas 5. un 6.vietā viena pēc otras ieskrien Ieva Pūpola un Madara Pūpola,  11.vietā Reičela Rone,  12.vietā Karīna Mellace, 16.vietā Līva Skoreja, 18.vietā Veronika Bogdanova, 21. vietā Anna Goša.  STA grupā tikai mazliet līdz 3.vietai pietrūka Sandijai Sorokinai.  ST grupā 294 dalībnieču konkurencē  9.vietu izcīnīja Ilze Valerte. VTA grupā 3.vietu izcīnīja Mareks Ņikiforovs, 5.vietu-Ingus Bogdanovs. VT grupā sudraba medaļu izcīnīja Arturs Niklāvs Medveds. Tikpat skaistu medaļu izcīnīja Madara Frēliha 10km distancē SN 30 grupā, un 6.vietu izcīnīja Liene Vēvere. Mūsu lieliskās dāmas Maija Pūpola un Renāte Kalniņa skaistajā vecuma grupā izcīnīja 4.un 5.vietu. Jāpiebilst, ka Maija ne tikai skrēja pati, bet gatavoja startiem arī jaunos censoņus. Izcīnītās bronzas medaļas atspīdumā varēja gozēties Lilija Grundmane. Tikai nieka tiesa līdz medaļai pietrūka Guntim Grīnvaldam 10km distancē, toties jo spoža zelta medaļa šajā distancē mūsu Uģim Lagzdiņam VN 40 grupā, bet  Jurim Gaidelim VN 60 grupā 5.vieta. Pusmaratona distancē otro vietu izcīnīja Iveta Pūpola, visvairāk, 210 dalībnieku pārstāvētajā grupā 17.vietu izcīnīja Andis Dēze, V 40 grupā 6.vietu izcīnīja Valdis Ņilovs, 9.vietu V 50 grupā izcīnīja Rainers Meiers, 9.vietu Ringolds Ozoliņš. V60 grupā piekāpjoties viesim no Novgorodas, 2.vietu izcīnīja Nikolajs Smalovijs.


Skaisti! Tātad mūsējie ir gatavi jaunajai sezonai un jauniem izaicinājumiem gan šoseju skrējienos, gan kalnaini vilnainajos taku skrējienos!
Sandra.
 

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru