Stirnubuks lec pie raganām un princesēm 

Drukāt
19.04.2018 10:37

Visu ziemu gaidīts un sagaidīts atausis brīnumskaists sestdienas rīts. Stirnubuku cilts auj kājas un dodas ceļā uz Nameja dzimteni, lai skrietu mežos, kalnos un lejās. Tērvetē abpus ceļam garas automašīnu rindas, stāvlaukumi jau sen aizņemti. Tagad kārta vēl brīvi palikušajiem meža ceļiem un pļavām. Visi starti pārcelti par pusstundu vēlāk, jo  taku skrējēji vēl brauc un nāk un organizatori ir tik laipni, ka ļauj katram, kurš ieradies, piedalīties pasakainajā skrējienā.

Ar vizbulīšu acīm mežs sagaida skrējējus-Vāveres, Zaķus, Stirnubukus un Lūšus. Milzu katlā Ragana vāra neparastu tēju, ķēniņa meita Princese ar savu pieskārienu ļauj atgūt spēkus nogurušajiem. Runā, ka trasē pats Aigars Nords šampanieti dalījis.

Arī Maratona kluba daiļavas un brašuļi garām Zemgales pilij skrēja, Tērvetes pilskalnā ar sevi cīnījās, par tikšanos ar visas valsts Stirnubukiem priecājās. Un protams – uz goda pjedestāla kāpa. Arturs Niklāvs Medveds bija visātrākais starp skolēniem, Izabella Bogdanova un Viktorija Bogdanova 1. un 2. vietu tikai ar dažu sekunžu starpību sadalīja. U10 grupā Veronika Bogdanova 3.vietu izcīnīja. Stirnubuku distancē Iveta Pūpola ar zelta medaļu lepojās, bet Valdis Bogdanovs un Rainers Meiers godam sudraba medaļu izcīnīja. Lūša distancē labākie  no mūsējiem Andis Dēze un Valdis Ņilovs.

Sestdien vienkopus pulcējās vairāk  kā 4000 dalībnieku, no kuriem lielākā daļa šķērsojuši visu valsti lai satiktos, lai palīdzētu, lai atbalstītu, lai skatītu brīnumaini skaisto Latviju, lai vienkārši būtu kopā. Tā ir liela laime, ka mums ir STIRNUBUKS!

Sandra

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru