Visas sirdis vaļā Šlokenbekā 

Drukāt
24.08.2018 16:45

Jauki saulainā dienā Šlokenbekas muiža atvērusi visus gaņģus svētku svinētājiem. Viesu vidū arī jubilārs Stirnubuks svin 5.dzimšanas dienu. Viesu vidū arī Maratona klubs, kuru pārstāv  6 Susuri, 9 Vāveres, 19 Zaķi, 8 Stirnubuki un 4 Lūši.
Kā jau svētkos pieņemts, rosība un prieks līst pāri malām. Gardā alus putas zaigo vīru ūsās,  veselīgie piena produkti aši ieslīd pircēju somās, krāsainie saldējumi priecē bērnu vēderiņus, sporta un citas preces tiek laikotas, piemērītas, iegādātas.

Pats galvenais- šodien visiem ir jāskrien. Tādēļ meža takās cits pēc cita dodas Susuri, Lūši, Stirnubuki, Zaķi un Vāveres. Visžiglāk finišā atgriežas Vāveres un skolu jaunieši Viņus sagaida brīnišķīga izklaide. Putu lielgabals šauj gaisīgas putas, kurās dauzīties un līksmoties un gaidīt atgriežamies tos, kuri vēl mežā. Jo īstie STIRNUBUKI nekad neatstāj mājās savus vīrus, sievas, bērnus vai  omītes. Viņi ņem līdzi  visus radiniekus, lai kopā skrietu un jauki pavadītu dienu.
Pa to laiku mežā kāds no Zaķu distances jauniešiem skrienot savācis vairākas izlietotas ūdens pudeles un stiepj tās uz finišu. Kāda buku meitene skrien basām kājām, bet cienījams kungs vico zeķēs, apavus sasējis aukliņās un pārlicis pār plecu. Diezgan apdomīgi, jo nevar taču apavus noskriet vienā sezonā! Sajūtot finiša tuvumu, skrējēji priecīgi sasparojas un uzņem ātrumu, jo vēl taču muižas pilī svētki!
…un umurkumurs, kur var izmēģināt spēkus tikt staba galā pēc nolēpumainas turzas, kas pilna ar kārumiem. Var mieloties ar Ezerkauliņu burkāniem, radoši darboties, klausīties mūziku, vērot dejas un dejot paši, piedalīties loterijā, priecāties par uzvarētājiem.
Šlokenbeka atvērusi ne tikai visus gaņģus vaļā, bet arī visas sirdis priekam.


Sandra

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru