Drukāt
25.10.2018 16:22

Zeltainu, sārtu, rūsganu lapu ieskauta Sigulda sagaidīja skrējējus uz noslēdzošo “SKRIEN LATVIJA ”posmu. Ieraugot lielos un mazos sarkani balti sārtajos kreklos, zini -tie ir mūsējie- Maratona kluba skrējēji. Šogad esam kļuvuši ne tikai skaitliski bagātāki, bet arī draudzīgāki, saliedētāki, smaidīgāki.

Mūs vieno ne tikai eleganti skriešanas aksesuāri- krekliņi, botas, treniņjakas. Mūs vieno kopīgi skrējieni ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā, Baltkrievijā, Polijā…vieglāk būtu uzskaitīt, kur mūsējie neskrien. Mūs vieno Andra un Ilzes Valertu rūpes par skrējēju labsajūtu-nodrošinot mūs ar vitamīniem un apģērbu visas sezonas garumā. Siguldā mūs iepriecināja Māris Macuks piedāvājot nogaršošanai un iegādāšanai riekstu sviestu ar dažādām garšām. Par to, ka veselīgais produkts bija lielisks, liecināja tas, kādā ātrumā spainīši ar kārumu no plauktiem aizceļoja uz mūsu somām. Mūs vieno Vinetas Brižakas sarūpētie “gaisa zābaki”. Pateicoties tiem, Maratona kluba biedriem ir ekskluzīva iespēja mazināt nogurumu kājās pēc dažāda garuma distancēm. Mūs vieno našķošanās ar Ilzes, Olgas, Guntara, Jāņa un, piedodiet tie, kurus nenosaucu, sagādātajiem kārumiem uz Maratona kluba galda. Ventspilī Guntara gardās šokolādes konfektes pirkstos vairs nebija satveramas, tādēļ tās nācās ēst ar karoti. Mūs vieno lepnais “Mans skrējiens Latvijai”. Iespaidīgi, kad zem neparasti garā un skaistā Latvijas karoga plecu pie pleca skrien visi mūsējie. Mūs vieno Ilzes izteiksmīgās foto reportāžas no skrējieniem, kad priecīgi pārsteigti varam ieraudzīt savas emocijas. Mūs vieno lepnums par kluba stiprajiem skrējējiem-Arturu, Izabellu, Viktoriju, Ievu, Madaru, Ingu, Līvu, Ilzi V., Andi, Valdi, Natalju, Ivetu, Gunti. Mūs vieno  kluba biedri, kuri  meklējami jau ārpus valsts robežām. Galu galā-mūs vieno kopīgās sarunas, smiekli, čalas, apsveikšana, zobošanās, draudzēšanās, drūzmēšanās, dalīšanās, lustēšanās un kustēšanās.

Gribēju stāstīt par Siguldu, bet pavēstīju par to, cik brīnišķīgi ir dzīvot Latvijā un cik lieliski ir būt piederīgam Maratona klubam.

 

 

Sandra

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru