46. Vecgada skrējiens Ventspilī 

Drukāt
27.12.2018 21:12

Pirmdien, 31. decembrī, plkst. 12:00 pie Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola halles ieejas tiks dots starts ikgadējām skriešanas sacensībām "Vecgada skrējiens"! Sacensībās aicināts piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma. Katrs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci - no 1 līdz 5 kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli - sievietēm 3 km un vīriešiem 5 km. Katrs dalībnieks saņems sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēs atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli – sešas ātrākās sievietes 3 km un sešus vīriešus 5 km distancē. Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī izkarsēties basketbola halles pirtī.

Priecē tas, ka gadu gaitā skrējiens iemantojis lielu popularitāti un ik gadu pulcē vairāk kā 300 skrējējus no visas Latvijas. „Vecgada skrējienam” ir sava vēsture, kuru pirms vairāk nekā 45 gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Dalībnieku pieteikšanās skrējienam basketbola hallē no plkst. 10:00. Lūgums saņemt numurus ierasties laicīgi. Dalība skrējienā bezmaksas. Papildus informācija pa tālr. 63624412 vai zvanīt Andrim Valertam tālr. 29149170.

Organizatori pateicas sportistiem un ģimenēm par iesaistīšanos sporta aktivitātēs un novēl Priecīgus Ziemassvētkus un sportisku Jauno 2019.gadu!

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru