39. reizi notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 

Drukāt
23.05.2019 10:28

25.maijā plkst. 11:00, tautas sporta programmas ”Nāc un sporto!” ietvaros Staldzenē  pie Būšnieku ezera laivu bāzes tiks dots starts tradicionālajam  skrējienam apkārt Būšnieku  ezeram. Distances garums 8,0 km (1 aplis apkārt ezeram). Dalībnieku pulcēšanās Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes. 

Skrējiens apkārt Būšnieku ezeram notiks 4 vecuma grupās:

Vīrieši un sievietes:

I grupa   1999. g. dzim. – jaunāki

II grupa  1998. g. dzim. – 1989.g.dzim.

III grupa 1988. g. dzim. – 1979.g.dzim.

IV grupa 1978. g. dzim. – vecāki

1.,2. un 3. vietas ieguvējus sievietēm un vīriešiem visu vecumu grupās apbalvos ar medaļām un diplomiem, kā arī pārsteiguma balvām no sacensību organizatoriem.

Dalībnieku pieteikšanās sacensību vietā 25.maijā no plkst. 10:00 Būšnieka ezers kļuvis par brīnišķīgu aktīvās atpūtas cienītāju objektu, kura īpašo dabas skaistumu tagad iespējams izbaudīt ne tikai peldētājiem un laivotājiem, bet arī velobraucējiem, skrējējiem un pastaigu mīļotājiem

2018.gadā pabeigta projekta “Dabas lieguma “Būšnieku ezera krasts” infrastruktūras pilnveidošana” īstenošana, tādējādi pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem ir iespēja mērot  8 km velomaršrutu visapkārt Būšnieku ezeram – ap ezeru izbūvēts gājēju un veloceliņš, no laivu bāzes Staldzenes ielā līdz Talsu ielai 3,424 km garumā, izveidota 187 m metrus gara gājēju laipa un tās galā skatu platforma putnu vērošanai, uz kuras uzstādīti arī 2 soliņi

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

 

MARATONA KLUBA Ventspils nodaļas biedriem dalība obligāta!

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru