Aizvadīts 40.skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 

Drukāt
26.09.2020 16:17

26.septembrī, Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes tika dots starts tradicionālajam skrējienam un nūjošanai apkārt Būšnieku ezeram. Pasākuma notika jau 40.reizi un tajā piedalījās 81 dalībnieks, kuriem bija jāveic viens aplis apkārt ezeram, kura garums bija 8,1km. Pirmo reizi Būšnieku ezera skrējiena vēsturē laika mērīšana notika ar elektronisko laika mērīšanas iekārtu. Visus rezultātus apskati ŠEIT  

Vīriešiem distanci visātrāk veica Raivo Saulgriezis kurš ezeram apkārt apskrēja 28 minūtēs un 16 sekundēs. Otrajā vietā Vadims Popovs 28,51, bet trešais Guntis Grīnvalds 29,40. Sievietēm distanci visātrāk veica Madara Frēliha 33,38, otrajā vietā Linda Linde 34,40, bet trešā Viktorija Bogdanova 34,48.

Ātrākie finišētāji vīriešiem un sievietēm saņēma specbalvu – dāvanu karti krogā “Pasiekstes dzirnavas”, kuru viņiem pasniedza kroga īpašnieks Edijs Veinbergs. Dāvanu kartes saņēma Raivo Saulgriezis un Madara Frēliha

Nūjošanas distancē par uzvarētāju kļuva Reno Eizenbārdis 58,07, otrajā vietā Linda Eizenbārde 01,04,45m, bet trešā Ilze Zīverte.

Par uzvarētājiem skriešanā savās vecuma grupās kļuva Viktorija Bogdanova, Marta Haino, Madara Frēliha, Ginta Rassa, Krists Kalniņš, Raivo Saulgriezis, Oskars Ozoliņš un Vadims Popovs.

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un balvām. Būšnieka ezers kļuvis par brīnišķīgu aktīvās atpūtas cienītāju objektu, kura īpašo dabas skaistumu tagad iespējams izbaudīt ne tikai peldētājiem un laivotājiem, bet arī velobraucējiem, skrējējiem un pastaigu mīļotājiem

2018.gadā pabeigta projekta “Dabas lieguma “Būšnieku ezera krasts” infrastruktūras pilnveidošana” īstenošana, tādējādi pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem ir iespēja mērot  8 km velomaršrutu visapkārt Būšnieku ezeram – ap ezeru izbūvēts gājēju un veloceliņš, no laivu bāzes Staldzenes ielā līdz Talsu ielai 3,424 km garumā, izveidota 187 m metrus gara gājēju laipa un tās galā skatu platforma putnu vērošanai, uz kuras uzstādīti arī 2 soliņi.

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Komentāri

Vārds


Komentārs


Pievienot komentāru